Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom

Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom

Kategórie: Dámska spodná bielizeň

Jarné počasie nás láka, aby sme odložili hrejivé svetre a začali hľadať v skrini alebo nakupovať vzdušnejšie oblečenie. Zbožňované asymetricky strihané topy, tričká s odhaleným chrbtom, riasením v oblasti dekoltu alebo zvodné šaty s otvorenou zadnou časťou, odkrytými ramenami a priehľadné odevy však majú jedno spoločné – riešime s ich obstaraním tiež otázku, akú podprsenku zvoliť.

Riešením je spoľahlivá, ale skoro neviditeľná podprsenka zo silikónu. Ide o mäkký, poddajný, priehľadný alebo telový materiál špeciálne vytvorený pre ženy. Pre tieto situácie sú ideálnou voľbou silikónové ramienka s látkovými košíčkami alebo samolepiace silikónové košíčky alebo kombinácia silikónových ramienok a košíčkov, prípadne lepítka na bradavky a podlepovacie podprsenky.

Pri obstarávaní týchto typov podprseniek a lepítok je podstatné dbať nielen na výber kvalitného tovaru, ale tiež na to, k akej príležitosti sa budeme takto obliekať. Rozhodujeme sa podľa toho, či navštívime formálnu alebo neformálnu spoločnosť, ktorá časť nášho tela bude odhalená, podľa veľkosti a typu výstrihu a obopnutia látky v oblasti poprsia.

Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom (http://www.modnetrendy.sk)

Spoľahlivosť podprseniek bez ramienok

Nevýhodou podprseniek a lepítok bez ramienok a viazania môže byť to, že v prípade zvlhčenej pokožky, či príliš voľného oblečenia môže dochádzať k ich zosunutiu alebo sa košíčky nemusia správne umiestniť v rovnakej výške. Silikónové košíčky však pôsobia prirodzeným dojmom nielen pre oko, ale aj na pohmat a samozrejme tiež spevňujú a formujú poprsie. Podlepovacie podprsenky vytvárajú neviditeľné spevnenie pŕs a lepítka odvádzajú pozornosť od najdiskrétnejšej časti poprsia – bradaviek, ktoré by sa určite nemali pod oblečením rysovať.

Najspoľahlivejšou voľbou je však podprsenka so silikónovým zapínaním. Ramienka z priehľadného silikónu môžu viesť klasicky k látkovému zapínaniu na chrbte alebo môžete založiť ramienko za krk a zapnúť oba konce v prednej línii. Ďalším vylepšeným typom podprseniek je kombinovanie ramienok aj zapínania na silikónové pásiky, ktoré sa v zadnej časti prekrížia a zapínajú sa na bruchu.

Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom (http://www.modnetrendy.sk)Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom (http://www.modnetrendy.sk)Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom (http://www.modnetrendy.sk)Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.bra.sk/

Štítky: podprsenka, neviditeľná podprsenka, silikónové ramienka, podlepovacie podprsenky, lepítka, silikónové pásiky, podprsenky