Autograph od Marks & Spencer pre jar 2012

Autograph od Marks & Spencer pre jar 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Predstavujeme kolekciu Autograph od Marks & Spencer pre jar 2012. V hlavnej úlohe Rosie Huntington-Whiteley a Ryan Reynolds. M&S s potešením oznamuje druhú sezónu kampane Marks & Spencer s topmodelkou Rosie Huntington-Whiteley a hollywoodskym hercom Ryanom Reynoldsom. Pokracujú tak v romanci M&S!

Kampan, ktorá štartuje 1. apríla, sa fotila v Ryanovom rodnom Bostone. Fotky sú z interiéru a okolia oblúbeného hotela Ames and W Hotels. Snímky má na svedomí známy fotograf Greg Williams, ktorý pracoval pre známe tituly ako Vogue Italia, Vanity Fair a GQ. Gregov prístup a štýl záberov dokonale zachytáva luxusný a moderný vzhlad znacky Autograph.

Jarná kolekcia M&S Autograph prináša priliehavé trická s potlacou a ležérne nohavice. Vdaka nim lahko budete mat šmrnc a spolahlivý pocit luxusu i v športovom oblecení. To napríklad vdaka sandálam s hrubými popruhmi, ktoré sú zjemnené šortkami pre volný cas a športovým sakom. Celkový štýl je o uchopení luxusu a medzinárodnosti.

„Naozaj som si užila fotenie jarnej kolekcie. Bolo príjemné opät pracovat s Ryanom. Milujem túto sezónu. V rámci tímu sme si užili pohodu a uvolnenú atmosféru na placi. Verím, že z oblecenia bude rovnaká atmosféra vyžarovat – je sofistikované, efegantné a bezstarostné. Je tammnožstvo kúskov, ktoré jednoducho musíte mat.”

Rosie Huntington-Whiteley

„Bolo fajn pracovat opät s Rosie na jarnej kolekcii M&S Autograph. Potešilo ma, že sme fotili v Bostone, kde som uplynulý rok strávil vela príjemných chvíl filmovaním. Vidiet fotografie z prvej kampane pocas mojich ciest Európou bolo vzrušujúce. Marks & Spencer je ikonická znacka s ktorou som vyrastal. Jarná kolekcia pre mužov je hravá a moderná. Pre každého muža je tak jednoduché sa dobre obliect a vyrazit do dna i noci.“

Ryan Reynolds

Štítky: Marks&Spencer, M&S, Autograph, Ryan Reynolds, Rosie Huntigton-Whiteley, dámské oblečení, pánské oblečení