Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov

Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Legíny, Oblečky pre zvieratá, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Známy anglický značkový obchod Marks & Spencer prináša novú jarnú kolekciu, z ktorej bude nadšená každá milovníčka módy i filmu. Ako už môže názov napovedať, návrhári sa nechali inšpirovať filmovým štýlom päťdesiatych rokov, pre ktorý boli typické objemné, strukrutované a geometrické tvary. Nechajte sa uniesť dobou minulou a pokochajte sa novou kolekciou Marks & Spencer Cinematic Spring collection.

Dvakrát hurá geometrii

Nie je nezvyklé, že v módnom priemysle sa využívajú všemožné nápady, ktoré oblečenie ozvláštnia a oživia. Pre túto príležitosť sú ako stvorené geometrické tvary, čo už vedeli v päťdesiatych rokoch. Nielen, že vyzerajú dobre a zaujímavo, ale dokážu aj z kúsku obyčajnej látky vykúzliť krásny módny kúsok. A ako už to tak býva módne trendy sa vracajú. V novej jarnej kolekcii Marks & Spencer sú navyše doplnené o kvety, ktoré ich ešte viac ozvláštnia. Zavítajte kolekciu preskúmať a vyskúšajte šaty, sukienku alebo blúzku týchto návrhov.

Kvety nesmú chýbať

Keďže sa jedná o jarnú kolekciu nechýbajú ani kvetované vzory, ktoré napríklad nájdete u zaujímavo riešeného sačka. Stačí doplniť bielou blúzkou a tmavými nohavicami a máte dokonalý módny kúsok, v ktorom budete rozhodne in.

Samozrejme nechýbajú ani jednoduché kúsky pre ženy, ktoré si na extravaganciu príliš nepotrpia. V kolekcii môžete nájsť jemné biele košele, ale aj farebné nohavice, decentné šedé šaty, alebo tričko s toľko obľúbeným vzorom moustache. Jarná kolekcia Marks & Spencer je plná veselých farieb, bez ktorých by sa jar neobišla, takže hurá do obchodu to vyskúšať!

zdroj: www.marksandspencer.com

Štítky: 50.roky, filmový štýl, marks and spencer, oblečenie na jar, jarná móda, kvetované vzory, geometrické tvary