Kolekcia Desigual jar/leto 13 pre mužov

Kolekcia Desigual jar/leto 13 pre mužov

Kategórie: Džínsy, Jeans, Rifle, Ostatné, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Nová kolekcia pre sezónu jar/leto 13 preniká do počiatkov značky Desigual. Ide až k jej DNA. Hra s farbami a sloganmi má najväčší dôraz. Vznikla tak kolekcia, ktorá je najviac trendy doteraz. 24 hodín v Desigual. Bez ohľadu na situáciu – pre formálne i neformálne príležitosti… Desigual je správna voľba aj pre najdivokejšie noci v meste.

Rada SEX predstavuje roztopašnú, až erotickú stránku, ktorá prichádza s nocou. Je zameraná na mužov, ktorí radi chodia do ulíc a spoznávajú dievčatá. Potlač je doslova bez zábran. Na modeloch sú tmavé tóny, biela, červená, žltá… Chytľavé a atraktívne farby.

Nechýbajú známe tvare ako Marilyn Monroe a Einstein na kontrastných čierno-bielych a bieločiernych modeloch. Samozrejmosťou sú divoké farebné kombinácie. Džínsy sú základ. Samozrejmosťou sú i čierna a sivá farba.

Rada FUN prináša čistý pôžitok s* maximálnou farebnosťou* a silný zážitok pre mužov, ktorí žijú život do extrému. Je to rada pre milovníkov zábavy a plná energie. Nájdeme tu úplnú klasiku – novinové výstrižky, slogany… Nechýbajú v rámci potlače zvieratá ale i odkazy na prírodu a etno štýl.

Rada LOVE vyžaruje pokoj a pohodu. Jej súčasťou sú veľmi jednoduché modely. Ľahko kontrastné látky a jemnejšie farby sú pre túto radu charakteristické. Nechýba nádych romantiky.