Čaj v Marks & Spencer

Čaj v Marks & Spencer

Kategórie: Ostatné

Väcšina z nás si jednoducho nevie den predstavit bez šálky čaju. Tento čajový rituál je príjemný a zdravý. Dôležité je ale pit čaj, ktorý je vyrobený z prírodných surovín. Kde ho nájdete? Určite v predajniach Marks & Spencer. Objavíte tu aj klasický čierny čaj zo Srí Lanky. V ponuke nechýbajú rôzne ovocné a bylinkové zmesi a mnoho verzií moderného elixíru mladosti, ktorým je zelený čaj. Každý čaj je zabalený v peknom obale a nechýba na nom logo Fair Trade.

Ovocné čaje

Ponuka ovocných čajov z Marks & Spencer je plná farieb a chutí. Neobsahujú kofeín a dokonale uhasia smäd. Sú výborné horúce i v ladovej verzii s kockami ladu a plátkami citrónu. V Marks & Spencer si môžete kúpit ovocný čaj vyrobený zo sušených jahôd a malín, brusnicový s bazou čiernou alebo malinovú zmes s pravou vanilkou.

Zažite zelený

Zelený čaj získava svoju farbu a chut pocas sušenia svojich lístkov po zbere. Vynechaný je proces fermentácie. V Marks & Spencer si môžete kúpit cistý zelený čaj i jeho verziu s jazmínom a citrónom. Všetky samozrejme pochádzajú z ekologického pestovania.

Klasika v šálke

Legenda hovorí, že čierny čaj bol vytvorený náhodou. Listy zeleného čaju boli prepravované plachetnicou do Anglicka. Namočili sa fermentovali. Čierny čaj sa teší velkej oblube. V M&S nájdete tento čaj z najrôznejších kútov sveta.

Bylinkové čaje

Marks & Spencer ponúka nielen tradičné ovocné čaje, ale aj rady čajov, ktoré boli vytvorené na báze bylín. V ponuke sú jednozložkové čaje z mäty, harmanceka a nechýbajú bylinné zmesi. Tie prirodzeným spôsobom zlepšujú náladu a riešia špecifické problémy.