Mini kozmetika Marks & Spencer

Mini kozmetika Marks & Spencer

Kategórie: Ostatné

Sú super malé a hodia sa do každej kabelky. Okrem toho riešia desiatky problémov, ktoré cakajú na dievca vo velkom meste. Suché ruky, necakané škvrny na oblecení, osvieženie dychu a dalšie. Mini kozmetika od Marks & Spencer vyrieši každý problém. Hodia sa cestou do práce i na výlet. Mini kozmetika od Marks & Spencer vám pomôže prežit dlhé hodiny mimo domova a v každej situácii sa budete cítit dobre.

Svieži dych bez kalórií. Máme zdravý a velmi rýchly spôsob ako osviežit dych – mentolový sprej od Marks & Spencer. Ten si nájde miesto v každej kabelke a dá vám pocit sebavedomia pred každým stretnutím. Objem: 20 ml, bez cukru, obsahuje antibakteriálne úcinky.

Zdravé pery. Vietor, slnko a klimatizácie v kanceláriách spôsobujú, že sú vaše pery suché a strácajú pružnost. Práve preto je dobré mat so sebou prírodnú tycinku na pery, ktorá ich jemne hydratuje a vyživuje. Je bezfarebná, má 10g a nechýba certifikácia BUAV (kozmetika nebola testovaná na zvieratách).

Vždy jemné ruky. Tento mini krém hydratuje a zlikviduje potenie rúk. Je jemný, má citrusovú vônu a prináša úlavu pre unavenú plet. Objem: 25ml, má certifikáciu BUAV (kozmetika nebola testovaná na zvieratách).

Antibakteriálne vreckovky. Tie sa postarajú nielen o cisté ruky, ale tiež o ich dekontamináciu – zlikvidujú až 99% vírusov. Balícek obsahuje 10 trojvrstvových vreckoviek Marks & Spencer s antiseptickou látkou. Jedna vreckovka znicí všetky vírusy za 15 minút.

Ocistite si ruky bez kvapky vody. Antibakteriálny gél je alternatívou k antibakteriálnym vreckovkám. Má príjemnú citrusovú arómu. Okrem toho sa výborne vstrebáva, prináša úlavu a okamžitý pocit sviežosti. K dekontaminácii rúk stací jedna kvapka gélu. Kapacita 50 ml, certifikácia BUAV.

Mini zubná nit. Táto dentálna nit nie je o vela väcšia ako niektoré mince. Lahko ju schováte do najmenšieho vrecka na vašich nohaviciach. Je to doslova malý expert pre špeciálne úlohy. Obsahuje 10 metrov osviežujúcej a antibakteriál­nej nite.

Vreckovka na škvrny. Toto je dokonalé riešenie pre nehody napríklad pocas obeda. Zmrzlina ci omácka na šatách nepoteší nikoho. Stací však jemne pretriet škvrnu touto špeciálnou vreckovkou a je to prec! Balícek obsahuje 5 špeciálnych vreckoviek, ktoré odstranujú škvrny.