Inspiracia zo 60-tych rokov v Reserved

Inspiracia zo 60-tych rokov v Reserved

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Ostatné, Šperky, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Móda nikdy nezabudne na 60-te roky. Obdobie ovplyvnené revolúciami a najvplyvnejšími ikonami. Teraz sa s Reserved môžete vrátiť v čase. Neznamená to však byť pozadu. 60-te roky sú opäť trendy. Prichádzajú späť nadčasové, neformálne a elegantné v móde.

Štýl Brigitte Bardot v aktuálnej kolekcii “Spring Couture” od Reserved kombinuje ženskosť a mestský chlad nasiaknutý 60-tými rokmi. Odporúčame sukne s výrazným pásom, košele zaviazané v páse, napasované džínsy a ďalšie prvky, ktoré tvoria túto jedinečnú kolekciu. Šťavnaté farby v kombinácii s béžovou, šedou a námorníckou modrou budú prílevom energie v každom počasí.

Výhodou Reserved je, že si ľahko vyberiete kompletný outfit na jednom mieste. Nohavice, top, sako, doplnky i obuv nájdete v Reserved. Každý kúsok na vás bude v duchu 60-tych rokov a najjasnejšej hviezdy tohto obdobia Twiggy, ktorá inšpiruje aj dnes. Stačí vyskúšať i na sebe šaty s 3/4 rukávmi, jednoduché sukne nad kolená, vzdušné blúzky a tkané svetre. To najdôležitejšie sú ale farby a vzory. Paleta je založená na pokojných kombináciách bielej, námornícky modrej, oranžovej a silnej, výraznej a šťavnatej fuchsie, purpurovej a žltej. Modely, ktoré vychádzajú zo 60-tych rokov nájdete v predajniach Reserved po celom Slovensku.