Kabelky do spoločnosti pre každú dámu

Kabelky do spoločnosti pre každú dámu

Kategórie: Tašky a kabelky

Ste typ ženy, ktorá zbožňuje doplnky? Myslíte si, že bez nich nie je všetko úplne dokonalé? Potom ste typ, ktorý hľadáme. Spoločenské kabelky perfektne doladia celý váš outfit a vy budete úžasná i neodolateľná.

Kabelky do spoločnosti sú akýmsi ukazovateľom, že viete, čo je IN a že milujete dokonalosť. Ak by ste zvolili kabelku väčších rozmerov alebo kabelku zo zlého materiálu, potom by ste si na plese či inej slávnosti spôsobili doslova faux pas. Dámy na plese pripomínajú nežné princezny a obria kabelka by určite nerobila dobrotu.

Dámske kabelky alebo takzvané lístočky sú pre ženy veľmi atraktívne. Názov je odvodený podľa vzhľadu, ktorý pripomína lístoček. Kabelka do spoločnosti sa nosí v podpazuší alebo len tak v ruke. Môžete si však kúpiť aj spoločenskú kabelku s uchom v podobe decentnej retiazky. Potom sa dá nosiť aj cez rameno. Ženy radšej volia kabelky cez rameno, potom sa nemusia o nič starať.

Obľúbené sú aj pompadúrky, čo sú kabelky v podobe malého mešca. V tomto prípade má kabelka skôr doplnkový charakter.

Kabelky do spoločnosti pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Kabelky do spoločnosti pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Kabelky do spoločnosti pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)Kabelky do spoločnosti pre každú dámu (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.salonvalery.cz/
foto: Thinkstock

Štítky: kabelky do spoločnosti, dámske kabelky, kabelky

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  4. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  5. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom