Štýlové kabelky Oppo

Štýlové kabelky Oppo

Kategórie: Tašky a kabelky

Kabelka – módny kúsok, ktorý muži nikdy nepochopia a ženy vášnivo milujú. Ženy majú rady, keď môžu mať rôzne kabelky pre rôzne svoje outfity. Pre ženy je tiež veľmi dôležité, aby do kabelky mohli vždy dať všetky svoje potrebnosti a pre mužov niekedy aj nepochopiteľné veci. Ako muži vtipkujú, ženy v kabelkách môžu nosiť úplne všetko.

My vám v tomto článku predstavíme kvalitné a štýlové kabelky značky Oppo. Že ich nepoznáte? Prečítajte si tento článok a možno sa niektorý kúsok z tejto kolekcie stane súčasťou vášho kabelkového šatníka.

Značka Oppo

Čože je teda značka Oppo zač? A odkiaľ pochádza? Značka Oppo je na módnom trhu len od roku 1997 a bola založená v jednej zo svetových metropol, v orientálnom meste, Hong Kong. Vďaka svojej vysokej kvalite a svojmu svojráznemu dizajnu sa Oppo stala značkou známou po celom svete. O tom svedčí aj to, že kabelky tejto značky môžete kúpiť už aj u nás, v Slovenskej republike.

Bohužiaľ u nás ešte nemôžete navštíviť jej kamenný obchod, ale môžete kabelky kúpiť aspoň na internetovej stránke Oppo-oppo.cz.

Novinky v kabelkách Oppo

A čo vám teda Oppo ponúka? Z akých designov môžete vyberať? Značka vsádza na jednoduchosť, eleganciu, štýl a šmrnc. Nebojí sa ale ani ľahko extravagantného a nápaditého designu.

Vyberať môžete z najrôznejších farieb, od klasických čiernych alebo hnedých až po pestrofarebné kombinujúce tóny modrej, oranžovej, červenej alebo fialovej farby. Kabelky sú tiež dopĺňané roztomilými mašličkami, príveskami alebo strapcami.

Tu vám predstavíme novinky tejto značky, ale na ich webe môžete vyberať z väčšieho výberu. Stačí pozrieť, vybrať, zakúpiť a čoskoro už budete mať tiež niektorý z týchto dizajnových kúskov u seba doma.

Štýlové kabelky Oppo (http://www.modnetrendy.sk)

Semišová kabelka, 96 €

Štýlové kabelky Oppo (http://www.modnetrendy.sk)

Farebná kabelka, 96 €

Štýlové kabelky Oppo (http://www.modnetrendy.sk)

Kabelka s mašľou, 96 €

Štýlové kabelky Oppo (http://www.modnetrendy.sk)

Zelená orientálna kabelka, 108 €

Zdroj: http://www.oppo-oppo.cz/

Štítky: farebné kabelky, dámske kabelky, novinky Oppo, Oppo, kabelky Oppo

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Krajková móda s Tamsin London
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  6. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  7. Spodná bielizeň pre H & M David Beckham
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy