Topy do spoločnosti

Topy do spoločnosti

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Každá žena určite vie, že okrem na vystupovania a správania záleží aj na oblečení. Ak chce byť žena uznávaná, potom musí voliť taký odev, ktorý je pre danú spoločnosť vhodný. Ak idete na pracovnú schôdzku, potom sú ideálnym odevom šaty či kostým. Ovšem ak idete prežiť večer plný zábavy na obľúbenej diskotéke, potom je vhodnejší odev pohodlný a samozrejme aj sexy. Topy sú do spoločnosti skvelou voľbou. Možno k nim voliť jeansy, plátené nohavice, sukne a iné. Ak zvolíte vhodné doplnky, potom možno top využiť do akejkoľvek spoločnosti.

Dámske topy sú teda univerzálne a dajú sa skvelo kombinovať. Preto by ich každá žena mala mať pár v šatníku. Perfektne vyzerajú topy na jedno široké a jedno tenké ramienko. Vďaka netradičným ramienkam je top veľmi originálny. Pod prsiami sú našité ozdobné kamienky, vďaka ktorým nie je potrebné ho dopĺňať výraznými šperkami. Outfit by potom mohol pôsobiť „preplácane“. Nezabudnite na pohodlnú obuv a hor sa za zábavou.

22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske topy, topy do spoločnosti, topy, top

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Krajková móda s Tamsin London
  3. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  4. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  7. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  8. Čižmy jeseň/zima v CCC
  9. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  10. Dámske pletené roláky na dlhé zimné večery