Topy do spoločnosti

Topy do spoločnosti

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Každá žena určite vie, že okrem na vystupovania a správania záleží aj na oblečení. Ak chce byť žena uznávaná, potom musí voliť taký odev, ktorý je pre danú spoločnosť vhodný. Ak idete na pracovnú schôdzku, potom sú ideálnym odevom šaty či kostým. Ovšem ak idete prežiť večer plný zábavy na obľúbenej diskotéke, potom je vhodnejší odev pohodlný a samozrejme aj sexy. Topy sú do spoločnosti skvelou voľbou. Možno k nim voliť jeansy, plátené nohavice, sukne a iné. Ak zvolíte vhodné doplnky, potom možno top využiť do akejkoľvek spoločnosti.

Dámske topy sú teda univerzálne a dajú sa skvelo kombinovať. Preto by ich každá žena mala mať pár v šatníku. Perfektne vyzerajú topy na jedno široké a jedno tenké ramienko. Vďaka netradičným ramienkam je top veľmi originálny. Pod prsiami sú našité ozdobné kamienky, vďaka ktorým nie je potrebné ho dopĺňať výraznými šperkami. Outfit by potom mohol pôsobiť „preplácane“. Nezabudnite na pohodlnú obuv a hor sa za zábavou.

22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)22 Topy do spoločnosti (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske topy, topy do spoločnosti, topy, top

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Veselé farebné gumáky pre radosť
  5. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  6. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  7. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Päť tipov na jarné kabátiky