Tri odtiene novej kolekcie Reserved!

Tri odtiene novej kolekcie Reserved!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Legíny, Šperky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Prichádza zima a s ňou prichádzajú aj nové kolekcie značkového obchodu Reserved. Aby ste to nemali jednoduché a bolo z čoho vyberať, pripravil pre vás obchod Reserved hneď tri módne kolekcie. Každá je iná a výnimočná svojím štýlom, teda si vyberú aj naozaj náročné dámy.

Pretty Military

Máte rada eleganciu v neobvyklom štýle? Potom preskúmajte ponuku kolekcie s názvom Pretty Military. Celá kolekcia je inšpirovaná vojenským štýlom, ale zameriava sa na ženskosť. Nenájdete tu maskáče ani čižmy, ale jemné a vkusné tvary a doplnky pripomínajúce vojenskú garderóbu. Kolekciou sa prelína olivovo zelená s čiernou, hnedou, ale aj zlatou, ktorá oblečku vdýchne neobyčajný vzhľad. Vojenský štýl je navyše podporený kabátmi s veľkými goliermi, alebo doplnkami z kože.

Large Volume

Ak pre vás kolekcia Pretty Military nie je to pravé orechové, potom skúste prebrať šatník druhej kolekcie obchodu Reserved s názvom Large Volume. Táto kolekcia ponúka outfity ležérneho štýlu, ktorý má všestranné využitie. Objavujú sa tu farby jesene a zimy ako je okrová, béžová, biela, vanilková alebo ružová. Kolekcia je navyše lepšie využiteľná do chladného počasia vďaka dlhým pleteným šálom a čiapkam, ktoré zaručene zahrejú. Vyskúšajte napríklad mäkučké svetre nadmerných veľkostí a uvidíte, ako pohodlne sa v nich budete cítiť.

Gothic Glamour

Nezaujala vás ani táto kolekcia? Potom už zostáva len posledná možnosť, a to kolekcia gothic glamour. Aj keď má kolekcia v názve gotiku, nebojte sa, že v kolekcii nájdete len čierne kúsky. Kolekcia ponúka množstvo elegantného oblečenia, predĺženej dĺžky, zmes kože, lesklých materiálov a čipiek. Táto kolekcia priamo nabáda k ukážke v spoločnosti. Vyskúšajte napríklad elegantné pruhované šaty, alebo bavlnené svetríky.

Všetky kolekcie sú doplnené krásnymi listovými kabelkami, šperkami a samozrejme topánkami. Tak nečakajte a choďte preskúmať, čo nové kolekcia Reserved ponúka.

zdroj: www.reserved.com

Štítky: kolekcia Reserved, Reserved