Letné šaty 2012: Nebojte sa kvetov a etno vzorov!

Letné šaty 2012: Nebojte sa kvetov a etno vzorov!

Kategórie: Dámske šaty

Dynamické a exotické vzory, etno, kvety a hlavne miešanie pestrých i pastelových farieb – to je leto 2012! Toto všetko môžete nájsť medzi súčasnými trendmi pre ďalšiu sezónu. A tieto trendy sa tiež odrážajú v kolekciách s letnými šatami. Nebojte sa teda týchto vzorov a poďte sa s nami pozrieť na malú ochutnávku!

Jarné šaty TamsinLondon

TamsinLondon vám pre túto sezónu prináša širokú ponuku mini i maxi šiat, z ktorých si vyberie zaručene každá. Čo takto kvetinové šaty v oranžovej, svetlo modrej alebo ružovej?

Páčia sa vám etno vzory? Aj takéto šaty môžete zakúpiť na stránkach TamsinLondon . Takže nebojte sa trendov a staňte sa hviezdou ulíc!

Šaty Queen OF

Ani internetový obchod I-moda.cz sa nebojí súčasných trendov a ponúka vám šaty s kvetmi či etno vzormi od značky Queen OF. Aké budú tie pravé pre vás?

Šaty z In-obleceni.cz

A čo tak ľahké kvetinové šaty? Môžete ich zohnať na stránkach In-obleceni.cz za skvelé ceny, ktoré potešia aj vašu peňaženku.

Zdroj: ThinkStock, www.tamsinlondon.cz , www.i-moda.czwww.in-obleceni.cz

Štítky: etno šaty, kvetinové šaty, dámske šaty, šaty Queen OF, jarné šaty 2012, letné šaty 2012, jarné / letné šaty, šaty Tamsin London