Koktejlové šaty: Kúpte si šaty na popoludnie aj večer

Koktejlové šaty: Kúpte si šaty na popoludnie aj večer

Kategórie: Dámske oblečenie

Koktejlové šaty alebo tiež známe šaty ako koktejlky sú výnimočné svojou všestrannosťou. Tento typ šiat si totiž môžete obliecť ako na popoludňajšie sedenie pri dobrej káve, tak aj na bujarý večer. Koktejlové šaty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali celodennému noseniu, sú príjemné, a keď budete vedieť, po ktorých siahnuť, tak samozrejme očarujúce.

Koktejlové šaty majú typický strih a dĺžku. Dĺžka šiat je vždy pod kolená. Vďaka dĺžke sú koktejlové šaty vhodné aj na spoločenské večery, teda napríklad pre návštevu divadla alebo iného kultúrneho zážitku. Predtým boli nevyhnutnosťou biele alebo čierne rukavičky, ktoré dodali žene na šarme, v súčasnosti záleží na každej žene. Ak však chcete byť elegantná, určite si ich doprajte.

Koktejlové šaty sú vyrobené z veľmi príjemného a vzdušného materiálu, preto nemusíte mať strach z návalu tepla alebo svrbenia. Týmto šatám sa medze nekladú, a preto si môžete bez problémov zaobstarať ako čierne, červené, tak aj žlté šaty. Nezabúdajte tiež na vhodnú obuv. Ideálnou voľbou sú sandále na vyššom podpätku.

zdroj: http://spolecenske-a-svatebni-saty.cz/

Štítky: Koktejlové šaty, koktejlky, šaty, dámske šaty