Overall Office: Keď sa udržateľnosť stretáva s inováciou

Overall Office: Keď sa udržateľnosť stretáva s inováciou

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Česká značka Overall Office si počas svojej existencie našla miesto v srdciach fanúšikov módy. Svojimi dokonalými strihmi a udržateľnosťou v DNA značky oslovila lokálne aj medzinárodné publikum. Značku tvoria tri ženy, tri propagátorky udržateľnosti a rovný prístup k rôznym veľkostiam ľudského tela.

Kristína Nováková, Karolína Juříková a Monika Krobová absolvovali UMPRUM pod vedením Liběny Rochovej a Pavla Ivančica . V značke, ktorú založili po štúdiách a stážach v zahraničí, sa snúbi túžba po dokonalom strihu, premyslený dizajn a veľký dôraz na udržateľnosť, ktorú napĺňajú okrem iného lokálnou výrobou a výberom veľmi kvalitných materiálov, ktoré naozaj vydržia.

„S udržateľnosťou pracujeme od samého začiatku a je základným kameňom značky. Pristupujeme k nej rovnako ako napríklad severské módne značky – je pevne zakorenená vo všetkom, čo robíme“ , hovorí Karolína Juříková , ktorá sa udržateľnému módnemu priemyslu venuje aj v rámci doktorandského štúdia.

Udržateľnosť v Overal Office

Overall office dlhodobo prináša zábavné, súčasné a šťavnaté produkty prepracované do detailu. Top artiklom v ich portfóliu sú plavky a špirálové topy. Výber farieb a technológií v kombinácii s autentickým dizajnom a čitateľným rukopisom z nich robí cool mladistvú značku, ktorá má rozhodne medzinárodné ambície a ktorú jednoducho chcete mať doma.

„Hľadáme vlastnú cestu, ktorá nám sedí. Chceme zákazníkom prinášať zaujímavé a autentické produkty, ktoré inde nenájdu. Zatiaľ sa nám to darí a veríme v novinky, ktoré chystáme” , podčiarkuje Kristína Nováková .

Dôraz na detail

Typickým rysom Overall Office sú perfektné a do detailu dopilované strihy. skvelé strihy a vďaka nim perfektne sadnúci odev idú ruka v ruke so sebadôverou, ktorú svojmu nositeľovi prinášajú.

„Netvoríme len vizuálne zaujímavé odevy, strihová zručnosť je pre nás dôležitým faktorom. Všetko musí skvele sadnúť a byť funkčné, čomu sa podriaďuje aj samotný dizajn“ , hovorí Monika Krobová .

Silou značky Overall Office je schopnosť osloviť zaujímavé osobnosti prostredníctvom sociálnych sietí, s ktorými od začiatku pracujú.

„Sociálne siete sú od začiatku hýbateľom našej vizuálnej komunikácie a sme veľmi radi, že si k nám zákazníci našli cestu“ , dodáva Kristína XY .

O značke Overall Office

Overall Office je nezávislou módnou značkou, ktorá vznikla v roku 2019 v Prahe. Od začiatku lipnú na kvalite remesla, precíznosti a perfektných strihoch, ktoré jej dodávajú nezameniteľný rukopis. Do povedomia sa zapísala predovšetkým svojimi špirálovitými strihmi plaviek, ktoré si obľúbilo široké publikum. Za značkou Overall Office stoja tri ženy, pre ktoré je dôležitá nielen samotná realizácia odevov, ale realizácia v udržateľnom procese a dôraz na rovnosť tvarov ľudského tela.

Zdroj foto a info: Andrea Jandová a Jan Janda – Friendly Friends

Štítky: Overall Office, udržateľnosť, inovácia