Buďte štýlová za pár eur aj v chladnom počasí: s KiK je to možné!

Buďte štýlová za pár eur aj v chladnom počasí: s KiK je to možné!

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle

Jeseň sa ohlásila v plnej sile a na chrbát jej mocne dýcha zima. Teplomer často ukazuje hodnoty okolo nuly. Ako sa obliecť, aby ste boli v teple aj v tomto počasí?

Vrstvite, je to cool

Obliekajte viac vrstiev, aby vás pred chladným počasím uchránili. A ako si vybrať správne kúsky, aby ste neprechladli a zároveň vyzerali štýlovo? V KiKu teraz nájdete pestrú ponuku hrejivej dámskej módy, ktorá nielen pekne vyzerá, ale zároveň vás udrží v teple.

bunda 13,99 € a pulóver 7,99 €

Krok prvý: Jednoduchý základ

Módne trendy na jeseň a zimu sa tento rok síce nesú v jasnejších a žiarivejších farbách, ale pozor! Dajte pozor, aby ste to s kombinovaním rôznych farieb a materiálov nepreháňali. Základné kúsky oblečenia ako je pulóver, alebo džínsy vyberte v tlmenejších a neutrálnejších farbách a doplniť ich potom môžeme napríklad o bundu vo výraznejšom odtieni.

džínsy za 5,99 € a nohavice za 8,99 €

Krok druhý: Doplnky v sýtejších aj veselých farbách

Vneste do svojho looku kreativitu a osobitosť! Stačí do outfitu zvoliť doplnky v pestrejších aj sýtejších farbách. Pokiaľ nie ste fanúšikmi čiapok, môžete siahnuť po trendových čelenkách, vďaka ktorým budú vaše uši v teple, ale zároveň si nezničíte svoj účes. Pri prvých mrazoch sa vám budú určite hodiť aj hrejivé rukavice, šál a nákrčníky.

čiapka a nákrčník za 3 €/kus

Krok tretí: Pevné topánky a teplé ponožky

K looku do chladu patrí aj pevná a napríklad aj zateplená obuv. Zateplené topánky môžete nahradiť vrstvením ponožiek – základom sú klasické a na ne natiahnite teplé zimné (froté, mikrovlákno, termo). Určite by ale vaše topánky mali byť minimálne členkové a určite nepremokavé. Pretože chlad je najhorší od nôh. Keď nie sú nohy v teple, trpí celé telo.

čelenka za 3 € a rukavice za 1 €

A pokiaľ máte v obľube legíny (ideálne v tomto období zateplené) natiahnite cez ne na členky a lýtka návleky, alebo podkolienky, ktoré jemne zhrňte smerom dole k topánkam. Budete cool a nohy zároveň v teple.

  • Zdroj foto a info: KiK; Veronika Jíšová
  • Úvodné foto: tepláky za 6 € a pulóver za 9 €
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: jeseň, dámske oblečenie, KiK