Ťuk, ťuk: Vianoce sa nezadržateľne blížia! Máme pre vás tip na darček!

Ťuk, ťuk: Vianoce sa nezadržateľne blížia! Máme pre vás tip na darček!

Kategórie: Tašky a kabelky

Aj keď tento rok nás turbulentný rok uvrháva do navýšenia cien všetkého vrátane energií a celosvetového stále trvajúceho problému pandémie Covidu, naučte sa radovať z maličkostí. Svieži vánok, jesenné farby prírody, modré nebo, slnko, šum rieky, alebo vyhlásenie miss kabelka.

Áno, aj kabelky majú svoje Miss. A značka Mybelka má Miss Mybelka. Tou sa tento rok stala obzvlášť obľúbená Mybelka typu Luna v béžovej farbe. Gratulujeme!

Vianoce sa blížia

Ak teda už premýšľate nad výberom darčekov na Vianoce pre svojich blízkych, mohlo by vás to zaujímať. Pretože obdarovať niekoho Miss kabelkou je skvelý nápad. Alebo si Mybelku Luna kúpte pre seba. Je malá, milá, najpredávanejšia, z pravej kože a od českej značky Mybelka.

Bestseller medzi Mybelkami

Absolútnym bestsellerom sa stala Luna z kože pripomínajúca krokodíla, v béžovej farbe. Miss Mybelka, a zároveň Miss sympatie, je ideálne veľká kabelka v odtieni, ktorá sa skvele kombinuje s ďalšími farbami. Béžová Luna svojou univerzálnosťou úplne očarila české publikum. Je preto skvelým tipom na darček pre dámy bez rozdielu veku. Pokiaľ váhate s výberom, béžová Luna je jasná voľba.

Druhá je Alma

Druhé miesto v obľúbenosti medzi zákazníkmi značky Mybelka obsadila tmavo zelená semišová Alma. Tá je nesmierne ženská a púta pozornosť už na diaľku. Vďaka svojej grácii je vhodná pre všetky ženy, ktoré chcú zaujať na prvý pohľad.

Tretiu priečku obsadila čierna Luna

A na tretie miesto zákazníčky zvolili opäť Mybelku typu Luna, ale tentoraz v úplne klasickom prevedení – čiernej koži. Čierna kabelka je úplný základ šatníka, a preto Mybelka v tejto farbe nikdy nebude krokom vedľa.

Za koľko ich kúpite?

  • Predajná cena Mybelky Luna, béžový krokodíl je 92 €.
  • Predajná cena Mybelky Alma, tmavo zelený semiš je 92 €.
  • Predajná cena Mybelky Luna, čierny krokodíl je 92 €.

Viac informácií nájdete na Mybelka.cz.

  • Zdroj info: Veronika Poláková- Agentúra V rukavičkách
  • Zdroj foto: Mybelka
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Vianoce, darček, tip, Mybelka, Miss Mybelka, kabelky