Je vám zima? Nečudujte sa, leto odchádza!

Je vám zima? Nečudujte sa, leto odchádza!

Kategórie: Dámske oblečenie

Máme pre vás dobrú aj zlú správu. Tá zlá je, že tohtoročné leto je definitívne preč. Na prvý pohľad to nevyzerá, ale začnite si všímať maličkostí okolo seba.

Znaky konca leta sú viditeľné. Viete aké? Letné opálenie všetkým postupne mizne, nápoje ako je Aperol a podobné opúšťajú pomaly pole a chystajú pôdu pre varené víno. A príde vám tiež, že aj tých smrekov evokujúcich už zasnežené Vianoce, je v lese nejako viac…

A teraz tá dobrá správa

Má to ale aj dobrú stránku. Konečne môžete zase zo svojich skríň a políc vytiahnuť a vybaliť zimné bundy, rukavice, šály a čiapky. Je koniec zbytočnému umývaniu vlasov každý deň aj diét do plaviek, alebo nadmernú depiláciu… Ozve sa až zase v marci.

A ak vo svojich zásobách chýbajú cool kúsok do zimy, inšpirujte sa našimi dámskymi tipmi z e-shopu Queens.com. Zabaľte sa do zimného od hlavy až po päty!

Nike W NSW TF RPL Classic HD Parka

Cool zimná kabáto bunda od značky Nike , s výrazným prešívaním bude iste hrejivým cool kúskom pre tohtoročnú zimu. Má zapínanie na zips, vysoký golier, kapucňu a predĺženú dĺžku. Kúpite ju za 132 €.

ELLESSE Tyene Padded Jacket

A ešte jedna prešívaná predĺžená kabáto bunda, tentoraz značky ELLESSE v elegantnej čiernej, opäť s kapucňou a predĺženou dĺžkou za 120 €.

Urban Classics Ladies Oversized Sherpa Coat

A chcete niečo exkluzívne a športovo nevšedné? Tak choďte do plyšovo mäkkého béžového dámskeho sherpa kabáta od značky Urban Classics s prednými vreckami. Má vrecká na ruky, zapínanie na gombíky a vysoký golier. S cenou 76 € bude príma parťákom do chladných dní.

Vans WM Boom Boom 66 Hood Jacket

A na záver trochu skrátime. Dĺžku samozrejme. Tmavo olivová dámska bunda s čiernou kapucňou od značky Vans s prednými vreckami a decentným logom evokuje štýlom bomber. Má sťahovaciu kapucňu, vrecká na ruky, zapínanie na zips, logo a elastické manžety. Stojí 120 €.

Nevybrali ste si? Nezúfajte! Na Queens.cz nájdete ďalšiu nálož hrejivých zimných dámskych búnd a kabátov .

Štítky: Zimné bundy, zimné kabáty, Queens.cz, dámske bundy, dámske kabáty