Leto praje cestovaniu a batožine aké tašky a batohy sú trendové?

Leto praje cestovaniu a batožine aké tašky a batohy sú trendové?

Kategórie: Tašky a kabelky

Cestovať a mať tašku, do ktorej zbalíte aspoň dva páry tenisiek, niekoľko cool outfitov a k tomu ešte všetky ďalšie zbytočnosti, ktoré na svoje cesty potrebujete je fajn. Alebo len batoh, do ktorého uložíte to najnutnejšie. Vaše priania vám môže splniť obchod s outdoorom Queens.cz, kde mimo oblečenia nájdete pestrý repertoár aj týchto kúskov.

Môžete si vybrať z ich ponuky napríklad tak obľúbený Duffel bag od The North Face, ktorý si vezmete ako batoh či tašku a uľahčí vám tak cestovanie. A batohy, batôžky, ruksaky, bagle dobývajú svet. S nimi sa cestuje oveľa lepšie a ľahšie.

So správnym batohom môžete putovať donekonečna. Vyberte si športové, alebo lifestylové batohy, ktoré obsiahnu všetko, čo potrebujete na veľký či malý výlet.

Jordan Air Jordan Duffel

Víkendová a cestovná taška od značky Air Jordan je cool, pretože je vo veselom v červenom prevedení s mnohými vreckami, čiernymi motívmi a postrannými logami. Možno ju nosiť za krátke uši v ruke, alebo na popruhu cez rameno. Vyjde na 78 €.

Kappa 222 Banda DAPE

Jednokomorový batoh s mnohými vreckami a priehradkami od značky Kappa je v čiernom prevedení s bielymi logami na popruhoch. Uni batoh možno nosiť aj ako tašku v ruke, alebo cez rameno k čomu má batoh ucho a popruh. Ďalej na ňom nájdete nastaviteľné čalúnené popruhy, hlavné vrecko na zips s priehradkou vo vnútri, a zapínanie batohu na pracku. Príma kúsok vyjde na 43 € po zľave zo 66 €.

The North Face Base Camp

Parádna guľatá cestovná taška s popruhmi na chrbát od značky The North Face je vyrobená v hnedom maskáčovom mramorovom hnedom prevedení s mnohými vreckami, čiernymi časťami a logami. Možno ju nosiť v ruke za uši, alebo na chrbte ako batoh. Taška vyjde na 132 €.

Under Armour Project Rock Gym Bag

Tréningová čierna taška od značky Under Armour môže veľmi dobre poslúžiť aj ako malá cestovná príručná taška. Je v čiernom prevedení s mnohými vreckami a decentnými bielymi logami. Možno ju nosiť za uši v ruke, alebo na popruhu cez rameno. Cena tašky je 80 €.

The North Face Base Camp Duffel

Posledný flexibilný kúsok je od značky The North Face. Cestovná taška s popruhmi na chrbát je v jemnom ružovom prevedení s mnohými vreckami, čiernymi časťami a logami. Možno ju nosiť ako tašku v ruke za popruh, či cez rameno, alebo ako batoh na chrbte. Vyjde vás na 104 €.

Zdroj foto: Queens Úvodné foto: The North Face Base Camp Duffel za 132 € Autor: Pavla Košík Jelínová

Štítky: Leto, cestovanie, batožina, tašky, batohy