Zľavy dámskych šiat na Queens.cz

Zľavy dámskych šiat na Queens.cz

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Zľavy, zľavy, zľavy. To radi počujeme a vieme, kam za nimi zamieriť. E-shop Queens.cz je jedným z tých ktorý zľavami hýri veľmi často. Pozrite sa s nami na tipy nákupu dámskeho oblečenia v zľavách. Zamerali sme sa na zľavy letných šiat o 60 až 80% z pôvodnej ceny.

LAZY OAF Caged In Button Dress

Ružové dámske kockované šaty od značky LAZY OAF budú príma kúskom na leto. Majú široké ramienka na zaväzovanie, nabratý volánik okolo výstrihu, priliehavý pás s naberaním a praktické kasy a príma midi dĺžku. Vyjdú vás na 40 € z pôvodných 104 €.

Nike W NSW Dress Jersey

Béžové (alebo tiež čierne) dámske dlhé šaty od značky Nike s decentným logom na spodnej časti. Špagetové ramienka, rovný strih, rozparky v bokoch a tielkový vzhľad im dodáva ležérnosť a letné razenie. Po zľave stoja 23 € z pôvodných 60 €.

CALVIN KLEIN JEANS W Monogram Slip Dress

Ružové dámske šaty od značky CALVIN KLEIN JEANS sú ľahké, na tenkých regulovateľných ramienkach a s decentným logom na hrudi. Košeľové šaty vás vyjdú na 36 € z pôvodných 92 €.

Fila Tess AOP Halter Neck Dress

Kockované jednoduché dámske béžové šaty od značky Fila , sú cool letným tipom pre tento rok. Majú zaväzovanie za krk, prehnutý strih v dĺžke nad kolená a stoja 24 € z pôvodných 62 €.

WOOD WOOD Sue Dress

Krémové dámske šaty od značky WOOD WOOD , sú zaujímavým kúskom. Zo zmesi nylonu s prímesou elastanu budú príjemné na nosenie a so strihom pojatým ako športové tričko, sú pritom s jemným abstraktne ladeným sfarbením veľmi trendové. Stoja 52 € z pôvodných 132 €.

Nevybrali ste si? Nevadí! Na Queenscz nájdete ďalšiu veľkú nálož šiat aj v zľavách .

  • Zdroj foto: Queens.cz
  • Úvodné foto: Vans WM Thread It Dress za 30 € z pôvodných 76 €
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: zľavy, dámske šaty, značkové šaty, Queens.cz