Cool nová privátna značka teplákových súprav od Zoot stojí za to!

Cool nová privátna značka teplákových súprav od Zoot stojí za to!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Minimalistický do detailu riešený dizajn, unisexový strih a udržateľné materiály charakterizujú aktuálnu kolekciu českého módneho e-shopu Zoot. Teplákové mikiny a nohavice nové privátne značky ICOONIC dostanete celkom v piatich odtieňoch, ktorým dominuje svetlo žltá a pistáciová.

Značka Zoot v súvislosti s rozpínaním trendu pohodlnej módy na doma aj do mesta v máji uvádza vlastnú kolekciu teplákových súprav pod privátnou značkou Icoonic.

Pohodlie a pohoda

Kolekciu charakterizuje kvalitný materiál a prevedenie, unisexový strih teplákov aj mikín a trendové letné odtiene svetlo žltej a pistáciovej. Farebne kolekciu dopĺňajú ešte bestsellerové stálice: čierna, tmavo modrá a svetlo sivá melanž. Jednofarebné designy zdobia vyšívané logo ICOONIC, tón v tóne.

Organické a recyklované

Teplákové súpravy sú z kombinácie organickej bavlny a recyklovaného polyesteru. Kolekcia teplákových súprav Icoonic dopĺňa ďalšie privátne značky e-shopu, ktorými sú Zoot, Zoot Original, Zoot Baseline, Zoot Dobro a Ojju. Jej typickými znakmi sú pohodlie a strihy, ktoré sa hodia pre nosenie na doma, do mesta aj prírody.

Teplákové súpravy Icoonic

Nová značka unisexových teplákov ICOONIC od Zootu je vyrobená z organickej bavlny a recyklovaného polyesteru v piatich odtieňoch, ktorým kraľujú letná svetlo žltá a pistáciová. Pohodlné a vkusné tepláky dokonale zapadnú do vášho šatníka. Cena mikiny je 50 € a cena teplákov je 40 €. Zakúpite na www.zoot.cz .

Značka Zoot

Český predajca módy a doplnkov Zoot sa sústredí na unikátny koncept omnichannel predaj prostredníctvom internetu, ale vďaka stále širšej sieti výdajní radosti ponúka jedinečnú konkurenčnú výhodu vyskúšať si oblečenie rovno pri vyzdvihnutí. V ponuke má zaradených tiež niekoľko privátnych značiek, ktoré vznikajú na základe obľúbených produktov zákazníkov. Vlastníkom Zoot je spoločnosť Company New, ktorá je súčasťou investičnej skupiny Natland. Viac na webových stránkach Zooz.cz.

Zdroj foto: Zoot

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Zoot, Icoonic, teplákové súpravy, mikina, tepláky