Oblečte sa pri športe do farieb

Oblečte sa pri športe do farieb

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka

Ponuka športového oblečenia v reťazcoch je široká, ale čo tentoraz aj pre dnes tak neobvyklú a vypätú situáciu pandémie koronavírusu trochu odľahčiť, zvoliť hravé kúsky oblečenia a napríklad uprednostniť mladú českú značku? Dajte zelenú originalite a limitovaným kolekciám značky Lasoul!

Lasoul si so športovou módou hrá a je to poznať hneď na prvý pohľad. Značka pracuje s funkčným materiálom a nebojí sa vzorov, ani pestrých farieb. Áno, oblečenie nie je hlavným dôvodom, prečo športovať, ale každá sa chceme aj pri športe cítiť dobre a mať dobrý pocit z toho, že je naše oblečenie vyrobené férovo v spolupráci s lokálnymi výrobcami a dodávateľmi.

Aktívny život je cool

Dámy, či radi jazdíte na bicykli, korčuliach, kolobežke, alebo milujete beh a chôdzu po horách, tak si z ponuky určite vyberiete. Tričká aj legíny z aktuálnej kolekcie vás očaria. Oživte tento rok svoj športový šatník pastelovými farbami, vzormi plameniakov či motýľov, alebo stavte na pestré farby, aj elegantnú čiernu. Všetko je v novej kolekcii zastúpené. Oblečenie je vyrobené v malých sériách, takže máte istotu, že budete naozaj jedinečná.

Funkčné a pohodlné

Určite sa zhodneme, že pri oblečení na šport je dôležitá jeho funkčnosť a pohodlnosť. Športové tričká Lasoul skvele sedia a majú novinky v podobe predĺženia v oblasti bedier a vrecká na drobnosti. Súčasne skvelo odvádzajú prebytočný pot a rýchlo schnú.

Športové legíny Lasoul budú držať Váš chrbát vďaka vysokému pásu v teple a vďaka sťahovaniu nebudú pri športovaní padať. Funkčný materiál s elastanom a ploché švy zaistia pohodlie počas každého športového výkonu. V nových dizajnoch sa budete cítiť skvele. Legíny sa hodia nielen na šport, ale aj na prechádzky a výlety.

Nech už podniknete čokoľvek, vďaka športovému oblečeniu českej značky Lasoul si každú aktivitu užijete na maximum. Lasoul totiž nie je len oblečenie, je to aktívny životný štýl.

Zdroj foto: Lasoul

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Lasoul športové oblečenie, dámske oblečenie, legíny, tričká