Čierne spoločenské šaty: Pristanú každej

Čierne spoločenské šaty: Pristanú každej

Kategórie: Dámske šaty

Spoločenské šaty sú vo svete žien nevyhnutným odevom. Hoci nepatria medzi oblečenie každodennej potreby, musia byť správne vybraté a mali by skvele padnúť. Ak zvolíte spoločenské šaty, ktoré sú voľné v miestach, kde by mali byť obopnuté, potom ste bohužiaľ vybrali chybne.

Farba spoločenských šiat môže byť rôzna. Avšak málokto z vás by volil šaty temne čiernej, čo je chyba. Čierna farba zoštíhľuje, pôsobí elegantne a luxusne. Ak ste milovníčkou lesklých vecí, potom iste oceníte čierne saténové šaty, v ktorých budete zaručene vyzerať skvele. Aby čierne spoločenské šaty nepôsobili natoľko temne a obyčajne, sú šaty zdobené flitrami, kamienkami alebo rôznymi opaskami.

Rovnako ako u každého iného oblečenia máte možnosť obrovského výberu. Je len na vás, či túžite po ultra krátkych šatách s výstrihom alebo po korzetových šatách do polovice stehien. Ženy, ktoré sa nemôžu pýšiť bujným poprsím určite ocenia zaväzovanie za krkom, ktoré aj malé prsia vyzdvihnú. Nezabudnite tiež na rôzne doplnky a spoločenskú obuv.

zdroj: http://www.i-moda.cz/
foto: i-moda.cz

Štítky: spoločenské šaty, dámske šaty, šaty, čierne šaty