Hrejivé pyžamá pre chladné noci

Hrejivé pyžamá pre chladné noci

Kategórie: Dámske oblečenie

S odchodom leta sa mení nielen šatník, ale aj večerné rituály. Namiesto krátkej sprchy sa veľakrát ponoríte do dlhého relaxačného kúpeľa a miesto sedenia na balkóne či terase dáte prednosť pohodliu v kresle obývačky.

Zababušiť sa do hrejivej a mäkučkej deky a ponoriť sa do čítania peknej knižky, alebo si vychutnať pohárik dobrého vína, je fajn. Rovnako ako spať bez pocitu chladu.

Spánok v pohodlí a teple

So začiatkom jesene však tiež často pociťujeme únavu a chlad. Práve preto by ste si mali zaobstarať hrejivé a pohodlné pyžamo, v ktorom neprechladnete a budete sa v ňom dobre cítiť.

nočná košeľa za 6 € / kus, nohavice a tričko na spanie za 4 € / kusnočná košeľa za 6 € / kus, nohavice a tričko na spanie za 4 € / kus

Nočné košele či pyžamo?

A tak ako sme každá iná, tak aj vo výbere pyžama sa delíme na priaznivcov nočných košieľ a tradičného pyžama, ktoré sa skladá z nohavíc a trička. Ak patríte k tej prvej skupine, iste vás potešia nočné košieľky z ponuky KiK, ktoré sú z príjemného materiálu, majú dlhý rukáv a pohodlný strih.

pyžamové tričko za 4 € a nohavice na spanie tiež za 4 €pyžamové tričko za 4 € a nohavice na spanie tiež za 4 €

Tí ktorí sú viac zamrznutí môžu naopak siahnuť po variante nohavíc a pohodlného trička. Doplniť ich môžete flaušovými ponožkami a zima už vás neprekvapí.

Vyberiete si? Tak dobrú noc!

Zdroj foto: KiK

Štítky: dámska nočná bielizeň, nočné košele, pyžamá, KiK