Tričkový a košeľový štýl frčí - aj na šatách!

Tričkový a košeľový štýl frčí - aj na šatách!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Leto, to je slnko, voda, vôňa trávy, kúpanie a pohoda. S tým všetkým sa spája aj pohodlie a sloboda pohybu. Majte ju aj v letných šatách!

Tričkové šaty značky Puma za 72 €. Áno, aj šik letné šaty môžu byť pohodlné a doprajú vám dostatok slobodného a nepríjemne zaškrteného pohybu, pri ktorom nemusíte stále kontrolovať, či všetko sedí tam kde má, a tak ako má. Dôkazom toho sú tričkové a košeľové šaty.

Tričkové šaty značky Lazy OAF za 72 €.

Tričkové šaty

Tie sú jednoducho riešené, väčšinou hladké s bodkovanými rukávmi a sú akousi verziou predĺženého trička. Preto názov tričkové šaty. Veľmi sa na ne zamerali značky, a tak sa stali tričkové šaty spolu s košeľovými akýmsi novodobým boomom doby a super scasual kúskom na leto.

Tričkové šaty značky Vans za 54 €. Niektoré tričkové kúsky sú naozaj jednoduché a originálnou predĺženou verziou značkových tričiek, iné majú mierne zúženú fazónu, alebo sú rovné a úzke. A tie geniálne cool kúsky sa vyznačujú aj kapucňou. Každopádne všetky bezo zvyšku sú nadovšetko pohodlné a príma na nosenie aj vďaka materiálu, ktorým je bavlna, alebo bavlna s prímesou ďalších materiálov.

Tričkové šaty značky adidas za 120 €.

Košeľové šaty

Už názov napovedá, že sú rozopínajúce a to celé. Tiež majú ako košele golier, niekedy aj vrecká, rovnako ako krátky či dlhší rukáv košeľového typu s manžetkou. Sukňa košeľových šiat býva rozviata, dlhšia v midi či maxi dĺžke a celkom pohodlná. Často sú šaty prepásané opaskom a materiálom je najčastejšie viskóza, ktorá príjemne chladí, nekrčí sa a je vzdušná.

Tričkové šaty značky Nike za 68 €. Ďalšou verziou sú polo košeľové šaty, ktoré majú prepínanie do pásu, alebo do polovice hrude. Tie sú synonymom polokošeľou. Strih, dĺžky, aj prevedenie sukne a rukávov sú obdobné ako u celo prepínacích košeľových šiat, len sa obliekajú vďaka absencii zapínania až dole cez hlavu.

Košeľové šaty značky Edited za 84 €. Každopádne je jasné, že k týmto všetkým pohodlným šatočkám môžete obuť nielen nízke sandále a žabky, ale aj tenisky, alebo plátenky. Krásne to spolu ladí. Vyberiete si? Ďalšie šik kúsky nájdete na Queens.cz.

Košeľové šaty značky Edited za 62 €. + Úvodné foto: tričkové šaty s kapucňou od značky Lazy OAF za 94 €

  • Zdroj foto: Queens.cz
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: letné šaty, tričkové šaty, košeľové šaty, značkové šaty, dámske šaty, dámske oblečenie