Jar je za humnami, tak hurá von!

Jar je za humnami, tak hurá von!

Kategórie: Oblečenie - eshopy

Jar už pomaly klope na dvere a prebúdzajúca sa príroda láka k prechádzkam. Hoci sú niektoré dni ešte zamračené, len náznak slnečného dňa vás často nabudí ísť von. Vezmite so sebou deti a vyrazte spoločne na čerstvý vzduch!

A čo deťom obliecť? Počasie je predsa len zatiaľ nepredvídateľné, a tak radšej vybavte deti ľahkými bundami a veselými čižmami.

Modrozelená chlapčenská bunda za 14 €Modrozelená chlapčenská bunda za 14 €

Nepremokavá bunda je základ!

Do jarného počasia sa skvelo hodia bundy zo softshellového materiálu. Nielenže je vode odolná a ochráni deti pred vetrom, ale je to aj veľmi ľahký materiál, ktorý je vhodný pre vonkajšie aktivity. Nová kolekcia značky KiK teraz ponúka bundy pre deti vo veselých jarných farbách.

Dievčenská ružová bunda s modrými prvkami za 11 €Dievčenská ružová bunda s modrými prvkami za 11 €

Nadchnú teda nielen vás kvôli svojej funkčnosti, ale aj deti pre ich pestré prevedenie. Všetky sú skvelé, a predovšetkým prakticky riešené, s vreckami, kapucňou, alebo vysokým stojačikom.

Chlapčenská modrozelená bunda zo žíhaním za 11 €Chlapčenská modrozelená bunda zo žíhaním za 11 €

Niektoré majú celoplošnú potlač, prípadne sú jednofarebné a viacfarebné. Zapínanie na zips dáva istotu, že budú deti stále zapnuté a neprefúkne ich. Ceny detských softhellových búnd sa pohybujú od 10 € do 16 €, podľa veľkosti a prevedenia.

Korálová dievčenské bunda za 14 €Korálová dievčenské bunda za 14 €

Veselé topánky samochodky

Deti sú hravé stvorenia, a tak musíte počítať s tým, že kaluže sú ich najväčšími kamarátmi. Mali by ste to mať na pamäti aj pri výbere obuvi. Vhodné sú napríklad gumové čižmy, ktoré doma ľahko opláchnete od blata a po vyschnutí sú zase hneď na použitie.

Veselé detské gumáky za 9 €Veselé detské gumáky za 9 €

Detské gumáky z ponuky obchodného reťazca KiK sú vo veselých farbách a vzoroch na aké len pomyslíte – ružové, bodkované, pruhované aj mramorované.

gumáky majú vrchný okraj so šnúrkou na stiahnutiegumáky majú vrchný okraj so šnúrkou na stiahnutie

Navyše všetky čižmy do jedného majú veľmi praktickú novinku – mäkký vrchný okraj s tunelom a šnúrkou na stiahnutie. To, aby voda nepresiakla do čižiem. A cena je viac než príjemná a je 9 €.

Tak čo, vyrazíte tiež s deťmi von?

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: deti, čižmy, bundy, softshellové bundy, jar, prechádzky, mokro