Značkové náhrdelníky a náramky Tommy Hilfiger

Značkové náhrdelníky a náramky Tommy Hilfiger

Kategórie: Šperky

Zakladateľ celosvetovo najkvalitnejšej a najúspešnejšej odevnej značky Tommy Hilfiger je rovnomenný módny návrhár, ktorý vo svojich modeloch zachytáva eleganciu a jednoduchosť klasického amerického štýlu. Kvalitné oblečenie a doplnky, ktoré sú vhodné nielen pre voľný čas, ale aj do spoločnosti.

Tommy Hilfiger

Už vo svojich 25 rokoch vlastnil návrhár Hilfiger sieť desiatich obchodov po celom New Yorku, ktoré ponúkali oblečenie tejto značky. Samotná značka Tommy Hilfiger Corporation bola navrhnutá v roku 1984. Hlavným zdrojom a vzorom tejto módnej značky je hudba. Jeho modely si obľúbil napr. rapper Snoop Dogg alebo Britney Spears, Beyoncé či Rolling Stones. Táto móda sa páči snáď naozaj všetkým, jednoduchosť a praktickosť je zrejmá na prvý pohľad. Oblečenie, doplnky ako napr. náramky Tommy Hilfiger, kabelky, hodinky alebo parfumy, sa predávajú po celom svete.

Módne doplnky

Chcete si zaobstarať štýlový, neobvyklý, jedinečný a stále moderný šperk? Náramky sa dnes stávajú číslom jedna v odvetví doplnkov. Stačí jediný pohľad do ponuky značky Tommy Hilfiger a zaiste si vyberiete. Nezvyčajné náhrdelníky Tommy Hilfiger si zamiluje každý. Šperky nie sú určené len pre dámy, ale aj páni si prídu na svoje. Vybrať si môžete ako z kolekcie zlatých, strieborných, kožených, tak aj z chirurgickej o­cele.

Náhrdelníky a náramky

Kožené náramky Tommy Hilfiger nemusia byť nudné. Červená koža, hnedá, viacfarebná, čierna alebo modrá, ktorá je vhodná na každodenné použitie. Páni navyše s týmito náramkami upútajú pozornosť a zrak nielen opačného pohlavia. Sú vhodné ako k saku, ku košeli, tak ku svetru, tričku alebo mikine. Či už si k nim oblečiete akýkoľvek štýl, budete vyzerať moderne a štýlovo.
Čo sa týka náramkov pre ženy, úžasne vyzerajú pevné náramky s nápisom.
Náhrdelníky s príveskami sa dajú nosiť kedykoľvek a kamkoľvek. Ak si chcete, pripomenúť more a nosiť si ho na krku, vyberte náramok s morskou hviezdou alebo kotvou. Zamilovaní ľudia, ktorí svoj pocit šťastia dávajú denne najavo, sa môžu ozdobiť náhrdelníkom so srdiečkom, zamilovanými nápismi a pod.

Čo povedať na záver? Ak vás náš článok neprinútil ku kúpe značkových náramkov či náhrdelníkov, skúste sa poobzerať po inom doplnku. Dámy, čo napríklad nové lodičky? Páni a ako vyzerá váš šál či taška? Nepotrebujete novú?

Štítky: náramky, náhrdelníky, Tommy Hilfiger, lodičky