Dámska kolekcia Hugo Boss pre jar 2012 je elegantná

Dámska kolekcia Hugo Boss pre jar 2012 je elegantná

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Tašky a kabelky

Ste sofistikovaná mladá žena? Žijete kariérou a ste v pracovnom nasadení po celý týždeň? V tom prípade je dôležité dodržiavať určitý profesionálny „dress code“ a zároveň sa cítiť pohodlne a útulne. A kto vám s týmto pomôže? Kto iný ako elegantná značka Hugo Boss! Mysleli ste si, že Hugo Boss vyrába oblečenie len pre mužov? Chyba! Hugo Boss dizajnuje oblečenie aj pre ženy. Teraz si pre vás, dámy, pripravil novú jarnú kolekciu. Tak poďme sa na ňu spoločne pozrieť! Možno niektorý kúsok doplní aj váš šatník.

Boss Black jar 2012

Aká je nová jarná kolekcia Hugo Boss pre ženy? Aké sú jej kľúčové prvky? Boss si v tejto kolekcii zakladá na jednoduchosti, elegancii a sofistikovanosti. Základom sú kabátiky, úzke sukne a šaty, v palete farieb sa objavuje ružová, béžová, modrá, žltá „kari“ alebo biela.

Ku kolekcii oblečenia samozrejme nechýba ani rad módnych doplnkov ako elegantné kabelky alebo štýlová obuv, ktorá spríjemní každý váš deň.

Zdroj: www.myfashion.cz/hugo-boss/

Štítky: Hugo Boss jarná kolekcia 2012, jarná kolekcia, Hugo Boss dámske oblečenie, Hugo Boss doplnky, Hugo Boss dámska kolekcia, Hugo Boss, Hugo Boss pre ženy, jar 2012