Späť do školy: čo deťom obliecť?

Späť do školy: čo deťom obliecť?

Kategórie: Džínsy, Jeans, Rifle, Oblečenie - eshopy, Topy, tričká, tielka

Preslnené prázdninové dni sa prehupli do druhej polovice, a to je neklamný signál pre rodičov, že každodenný maratón ranného vstávania a vychystávania ratolestí do školy sa už blíži.

bunda 8 € a nohavice 8 €

bunda 8 € a nohavice 8 €

Práve teraz je najlepší čas zaobstarať deťom pár nových kúskov oblečenia, pretože každé dieťa sa túži blysnúť v niečom nevšednom. Pre módnu inšpiráciu zájdite do niektorej z predajní KiK.

KiK tričká do 3 €

KiK tričká do 3 €

Rozprávkoví hrdinovia stále v kurze

Deti často chcú oblečenie, tašky a doplnky do školy so svojimi animovanými hrdinami z televízie. Svoju princezničku teda potešte novým tričkom s obojstranným flitrovým obrázkom jednorožca. Chlapcovi sa zase trafíte do noty obľúbeným motívom hrdinov z Tlapkovej patroly.

chlapčenská bunda 13 € a dievčenské parka 13 €

chlapčenská bunda 13 € a dievčenské parka 13 €

Pre malé princezné

Dievčenská jesenná kolekcia KiK sa nesie v romantickom duchu s prevládajúcimi tónmi ružovej. Nájdete v nej napríklad džínsové sukne s trakmi a na spanie napríklad nežné pyžamká s tylovou sukničkou. Pre chladnejšie dni nezabudnite dcérke zaobstarať pohodlnú parku, prešívanú vestičku na zips, alebo hrejivý svetrík.

mikiny od 5 €, legíny od 6 € a tričká od 5 €

mikiny od 5 €, legíny od 6 € a tričká od 5 €

Páni kluci

Ak chcete vášmu malému rošťákovi vybrať na začiatok školy niečo správne „cool“, kúpte mu džínsovú košeľu doplnenú o štýlové tepláky s pestrofarebnou potlačou. V triede ale zažiari aj v nových džínsoch a tričku s vtipným motívom, obzvlášť keď si ešte cez ramená frajersky prehodí mikinu s kapucňou.

mikina s kapucňou 5 € a legíny 4 €

mikina s kapucňou 5 € a legíny 4 €

Bratia a sestry v triku

Jesenná kolekcia detskej módy prináša na tričkách nespočetné množstvo vzorov a motívov – od vesmírnej tematiky v naozaj bláznivom spojení s dinosaurami, alebo zmrzlinou, cez motívy zvierat, až po stále obľúbené prúžky. Pre odvážnych, čo sa tmy len tak nezľaknú, ponúka KiK tričká so špeciálnymi nápismi svietiacimi v tme. Niekoľko pohodlných tričiek kúpte svojim školákom tiež na šport. Najlepšie sa k nim budú hodiť vzorované legíny, alebo teplákové nohavice a mikiny.

tričká od 3 €

tričká od 3 €

Proti vetru a dažďu

Na jeseň býva počasie dosť vrtkavé, vášmu školákovi či školáčke teda príde vhod hrejivá vrchná vrstva, či už v podobe prešívanej vesty či bundy, alebo ako mäkká softshellová bundička, pod ktorú vietor len tak neprenikne. A nezabudnite svoje dieťa vybaviť reflexnou páskou, aby bolo z diaľky dobre vidieť a po ceste sa mu nič nestalo.

bunda za 11 €

bunda za 11 €

Zdroj foto: KiK

Štítky: Späť do školy: čo deťom obliecť?