Letné snívanie povolené: s Resert Priority

Letné snívanie povolené: s Resert Priority

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Plavky

Leto už úplne prepuklo, a to vrátane prázdninových dní pre školákov a študentov. Júl a august sú dni, kedy majú voľno nielen deti, ale mnohí dospeláci čerpajú dovolenku. A na nej nesmie chýbať správna výbava – vrátane plaviek. Máte už tie svoje doma?

V rámci prázdninových dní jazdíme všade možne po svete, za zážitkami, na pobytové zájazdy a veľa času trávime pri vode – plávaním a vodnými hrami, alebo len slnením.

plavky so sťahovacím efektom Palm s odnímateľnými ramienkami a hladkou podšívkou za 158 €plavky so sťahovacím efektom Palm s odnímateľnými ramienkami a hladkou podšívkou za 158 €

Čerpáme tak životodarný vitamín D zo slnečných lúčov a na to potrebujeme aj správny outfit, respektíve plavky. Ak ešte nemáte vybrané tie tohtoročné, tak dámy zbystrite, máme pre vás jeden horúci tip na pár excelentných kúskov. Značka Reset Priority a jej nová kolekcia Tanzánia vás iste zaujme.

plavky Bella- vrchný diel za 64 € a spodný diel za 56 €; plavky Maziwi vrchný diel za 72 € a spodný diel za 56 €plavky Bella- vrchný diel za 64 € a spodný diel za 56 €; plavky Maziwi vrchný diel za 72 € a spodný diel za 56 €

Reset Priority

Je značka inšpirovaná atmosférou s novou destináciou Tanzánia. Elegantné, zvodné a šik kúsky dámskych plaviek sú zaujímavo strihané a veľmi precízne ušité. Materiálom sú recyklovaný nylon, teda ekologický materiál s názvom Econyl a tiež extra odolná a elastická Lycra. Oba materiály zaisťujú ochranu proti UV žiareniu s ochranným filtrom UVF 50+ a tiež je odolný voči pôsobeniu chlóru a morskej vody.

jednodielne plavky Uroa za 108 €; dvojdielne plavky Serengeti vrchný diel za 72 € a spodný diel za 56 €jednodielne plavky Uroa za 108 €; dvojdielne plavky Serengeti vrchný diel za 72 € a spodný diel za 56 €

Nájdete tu krásne kúsky jednodielne, dvojdielne a napospol vo farbách khaki, bordovej, červenej alebo čiernej. Prvky plaviek zahrňujúce sexy prestrihy a atraktívne riešenie (u jednodielnych) a u dvojdielnych ozdobné kolieska, šnurovanie, s ramienkami aj bez nich, alebo len so šnúrkou okolo krku. Mnohé majú odnímateľné ramienka a hladkú podšívku.

jednodielne plavky Pyla za 108 €jednodielne plavky Pyla za 108 €

Všetky plavky kolekcie Tanzánia boli v eko režime a eticky navrhnuté aj vyrobené v Španielsku.

Všetky tieto a mnoho ďalších kúskov nájdete na Nila.cz

Úvodné foto: plavky Kylwa za 120 €

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske eko plavky, Resert Priority