Šik hrejivé kúsky na jeseň a zimu? Jedine Jaroslava!

Šik hrejivé kúsky na jeseň a zimu? Jedine Jaroslava!

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

V novej kolekcii značky Jaroslava s názvom „be gentle, stay strong“, sa spája vitalita, ženskosť a energia. V sýtych a jesenných farbách, vždy perfektne riešené a z prírodných priadzí.

Dámy, ak máte zálusk na šik nový kúsok pre poslednú štvrtinu tohto roka, máte šancu. V kolekcii Jaroslava si iste vyberiete ten svoj kúsok. Všetky sú krásne a vyznačujú sa jemnou krehkosťou ženského pôvabu so silnou energiou, ktorá zo žien vyžaruje.

Na obrázku sú dvoje šaty z kolekcie, ktoré sú z materiálu bavlna s ľahkou prímesou acrylu, sú nekrčivé a pohodlné. Sakosveter alias vesta, alias pléd z merino fine wool so zipsom je výborným doplnkom k šatám.

Prírodné a hrejivé

Celá kolekcia dámskych odevov je vytvorená z prírodných talianskych priadzí, pričom najväčší podiel úpletov je z bavlny, na pomyselnej druhej priečke by sme našli zmesové materiály viskóza / acryl, hodváb a merino fine wool. Jesenno zimná kolekcia značky Jaroslava je rozdelená do niekoľkých farebných celkov.

Tu je zobrazený kabát z materiálu bavlna s ľahkou prímesou acrylu, sveter a sukňa v koralovej červenej s čiernou v žakárovom vzore a sako s dlhou sukňou v pomarančovo oranžovej s kontrastnými detailmi v čiernej farbe z viskózy s prímesou lycry.

Kontrasty a sýtosť

Návrhárka Jaroslava Procházková vytvorila modely šité s modelmi z úpletov vo výrazných kontrastných farbách, medzi ktorými dominuje korálovo červená, pomarančovo oranžová, čierna, hnedá a sivá. Ďalšiu časť tvoria outfity s nádychom retroštýlu vo farbách sivej, ružovej, hnedej, orieškovej a vínovej.

Do tretice dvojka na obrázku – dvojradový kabát bez zapínania, s opaskom v rovnej línii s výraznými klopami, je z kvalitnej talianskej merino fine wool v koralovej červenej a kabátik je z merino fine wool, pletený výrazným hrubým rebrovým vzorom, taktiež bez zapínania len s pásikom.

Kombinovanie má zelenú

Rôzne farebné poňatie je pre značku charakteristické a umožňuje takmer neobmedzené možnosti kombinovania. V kolekcii návrhárka pracuje s rôznymi vzormi, ktoré svojím používaním dotvárajú špecifickú atmosféru outfitov, ktorú umocňuje bohatá ponuka plédov a šálov.

Informácie o cenách v obchode Studio JAROSLAVA, Palác Lucerna – „Pod visícím koněm“ Vodičkova 36, 110 00, Praha 1.

Zdroj foto: Jaroslava.cz

Úvodné foto: z kolekcie jeseň a zima 2016 Jaroslava.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske oblečenie, jeseň a zima, značka Jaroslava