Džínsové traky? Tie naj nohavice dneška!

Džínsové traky? Tie naj nohavice dneška!

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle

Nesmrteľná džínsovina opäť ukazuje, že returny sú v kurze. Stále. A dokola. Momentálne postihli oblasť nohavicovú, nie však úplne klasickú, ale priamo tú lacláčovú!

A je to všeobecný boom, ktorému podľahli aj mnohé celebrity. Tak prečo nie vy? Ja teda určite áno, jeden príma kúsok v 7/8 dĺžke mám. A môžem len džínsové traky odporučiť – sú pohodlné, trendy a hodia sa a nosia takmer naozaj k čomukoľvek. Hit deväťdesiatych rokov je jednoducho späť. A je to dobre, pretože s týmito nohavicami, rôznymi tričkami, topmi a pár doplnkami a topánkami si vždy doladíte úplne nový outfit, v ktorom sa budete cítiť vždy dobre. Ležérna móda je totiž pohodlná a príjemná.

A neverte tomu, že je džínsovina alias denim obmedzená vekom. Každý v nej vyzerá dobre a IN. Traky sa nosia kamkoľvek, do mesta, na nákupy, stretávky s priateľmi, na prechádzky aj von mimo mesta. A mnohokrát je možné obliecť ich aj do práce. A to ako v krátkej, tak teraz na jeseň v dlhšej 7/8 a dlhej dĺžke. S vyhrnutými nohavicami, alebo voľne spustenými.

To všetko záleží na topánkach a outfitu, ktorý chcete vytvoriť. Ale nebojte sa experimentovať, fantázii sa medze nekladú. Tohtoročná jeseň je o variabilite a pohodlí. Čo je dôležité a veľmi príjemné.

A vaše traky vôbec nemusia byť v klasickej džínsovej modrej, alebo s šisovaním, v kurze sú aj iné farbičky – biela, čierna, hnedá. Módne doplnky sú ideálne buď v kontrastnej a výraznej farbe, alebo naopak nenápadné á la elegantné.

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: džínsové traky, nohavice, ležérne, dámska móda, outfit,