Kabelky (nielen) pre mamičky

Kabelky (nielen) pre mamičky

Kategórie: Tašky a kabelky

Na trh sa dostávajú trendové kabely a kabelky, a ich páchateľom je nemecká značka Lässig. U nás sú dostať cez spoločnosť Babypoint, ktorá sa zaoberá výrobou a dovozom detského tovaru. Kabely sú určené všetkým mamičkám a ich hromade vecí pre dieťatko, ale nielen im.

Kabely od Lässig sa vymykajú svojou kvalitou a dizajnom. Sú jedinečné už svojim prístupom k výrobe na báze eco friendly a tým šetrné k životnému prostrediu. Kabely majú veľmi svieže a veselé farebné ladenie, športovo elegantné prevedenie, veľmi starostlivé a kvalitné spracovanie. K nim sú pridané doplnky a príslušenstvo aké inde nie je.

Lässig Mix'n Match

Taška Lässig Mix'n Match environmentálneho radu Green Label je naozaj krásna. Jej spracovanie bolo uskutočnené na báze eco friendly. Vyrobená je z recyklovaného polyesteru aj s podšívkou z polyesteru, a má textilnú štruktúru. Dizajn kabelky, ktorý upúta, ponúka majiteľke vnútorné usporiadanie, ktoré príjemne prekvapí.

Vnútri Mix'n Match nájdete

 • prebaľovacia podložka
 • odnímateľný izolovaný držiak na fľašu
 • odnímateľné vrecko na zips
 • vodeodolná priehradka
 • držiak na sklenenú fľaštičku
 • vrecko na mobilný telefón
 • karabína

A ku všetkému ešte bonus – ďalší úložný priestor na kabele nájdete zvonku. Keď k tomu pripočítate, že vďaka variáciám úchytiek kabely možno nosiť niekoľkými rôznymi spôsobmi, a to vrátane možnosti pripevnenia na kočík, nie je čo riešiť. Táto kabela nemá chybu. K dispozícii sú tri farebné kombinácie – ružová, antracitová a svetlo šedá. Taška má rozmer 48,5×19×38 cm. Odporúčaná predajná cena kabelky je 120 €.

K taške je možné v zhodnom odtieni dokúpiť peňaženku, ktorá má vďaka priestrannému formátu 20,5×2×11 cm celý rad priehradiek, vrecko so zipsom na mince aj odnímateľnú časť na fotografie či platobné karty. Odporúčaná predajná cena peňaženky je 28 €.

Lässig Signature Bag

Lässig Signature Bag si môžete zostaviť sami. Štýlová farebná kolekcia elegantných kabeliek radu Glam, ponúka majiteľke pocit slobody práve preto, že výrobca necháva čisto na nej, či si kabelku zaobstará samostatne, alebo si k nej – v rovnakom, či odlišnom odtieni – dokúpi peňaženku a súpravu doplnkov pre mamičky.

Ten zahŕňa

 • vodeodolnú prebaľovaciu podložku
 • izolovaný obal na fľašu
 • háčiky pre pripevnenie tašky ku kočíku

Lässig Signature Bag má atraktívny vzhľad v kombinácii jemného povrchu, koženkových a kovových prvkov a originálny strih. Vnútri ponúka vnútro s radom dômyselne riešených vreciek, krúžkov pre zavesenie kľúčov a voliteľný ramenný popruh. Kabelku s rozmermi 35×13×44 cm, peňaženku s veľkosťou 19×2×10 cm, aj doplnkový set môžete kúpiť zvlášť či dohromady a to v šiestich farbách. Odporúčaná predajná cena kabelky je stanovená na 78 €, odporúčaná predajná cena peňaženky je 28 € a odporúčaná predajná cena príslušenstva činí 28 €.

Lässig hobo bag

Tou je prebaľovacia kabelka Lässig v trendovom hobo štýle. Kabelka pre mamičky Lässig hobo bag radu Casual má veľmi praktický strih a veľmi originálny a zaujímavý vzhľad. Prevedením korešponduje s hobo štýlom s typickým tvarom vaku alebo polmesiaca. Má stredne dlhé ucho na nosenie na ramene. Svetlý trendový olivovo béžový model má metalickú úpravu povrchu, a čierna verzia kabelky pre zmenu jemnú čipkovú aplikáciu.

Kvalitne a precízne prepracované prevedenie má efektné zazipsovanie, a do hlavnej priehradky sa dostanete cez dva rôzne zipsy. Vreciek a priehradiek má taška dosť a to vrátane jednej vodeodolnej.

Súčasťou je

 • prebaľovacia podložka
 • izolovaný obal na fľašu
 • vrecko na mobil
 • karabína a krúžok na kľúče
 • nastaviteľný ramenný popruh

Taška, ktorú možno pripevniť na kočík, sa vyrába v rozmere 34×17×34 cm. Odporúčaná predajná cena kabelky činí 114 €.

Viac informácií k ponuke Lässig nájdete na Lassig-fashion.cz , Babypoint.eu .

Zdroj foto: Lässig

Štítky: Kabelky, kabely, mamičky, Lässig