Tipy zo zliav - kúsky, ktoré musíte mať

Tipy zo zliav - kúsky, ktoré musíte mať

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Dvere obchodných domov každý deň odolávajú veľkému počtu zákazníkov túžiacich po jedinom – zľavách! Lákajú nás obrie billboardy, reklamy v televízii a prirodzená ľudská potreba urobiť si radosť. Iste nie sme všetci módni maniaci, ale v čase výpredajov zamieri do obchodov s módou takmer každý. Náporu virtuálnemu sa stavajú čelom internetové obchody, ktoré začínajú často s vlnou zliav ešte oveľa skôr. Na oboch frontoch sa bojuje o čas. Je predsa doba letných prázdnin a čo nezoženieme ihneď na danom mieste, zakúpime inde. Vymanili sme sa zo zdĺhavého obchádzania rôznych obchodov, pretože v lete sa každý ponáhľa k vode alebo na dovolenku. A aké sú moje tipy z módneho sveta oblečeného do kabátika zliav?

www.facebook.com/nocelibat

www.facebook.com/nocelibat

Lindex je jedna z mála módnych značiek, ktorá sa pomerne vo veľkej miere zameriava na pančuchový tovar. Originálne kúsky sú zahrnuté v stálej ponuke za pomerne priaznivé ceny. V túto chvíľu sa ale ceny znižujú ešte o 50% a môžeme sa tak potešiť novou zásobou trendy pančúch, siloniek či legínových nohavíc.

Autor: www.lindex.com

Autor: www.lindex.com

Akčné ponuky nájdeme nielen vo veľkých obchodných centrách, ale aj v menších butikoch s luxusnou módou. Populárne sú stále talianske značky, ktoré ponúkajú nápaditú a nevšednú módu. Dnes som pre vás vybrala svetlé džínsy zdobené na prednej strane flitrami a voľné oversize tričko blankytnej farby, ktoré zdobia cvočky umiestnené na náprsnom vrecku. Oba kúsky pochádzajú z dielne módnej značky Koralline. Dostať ich v SV boutique Pardubice.

Autor: www.klara-bartheldi.com

Autor: www.klara-bartheldi.com

Z pánskeho sortimentu vyberám originálne tenisky sneakers značky Geox. Jedinečný dizajn spojený s kvalitou je zárukou úspechu. Zníženie pôvodnej ceny ešte navyše príjemným bonusom.

Autor: www.geox.com

Autor: www.geox.com

Výpredaje stále prebiehajú v obchodoch HM. Vyberám štýlové pánske tepláky so zníženou cenou, ktoré sú aktuálne dostať za 11 €.

Autor: www.hm.com

Autor: www.hm.com

Zľavy sa však blížia do finálnej rovinky. Kolekcie jeseň/zima 2015 ich veľmi skoro vystriedajú tak si ešte poponáhľajme uloviť nejaký ten zľavnený kúsok.

Zdroj úvodnej fotografie: www.lindex.com

Štítky: výpredaj, zľava, akčné ceny, letný výpredaj