Blíži sa letná sezóna - vyberáme plavky!

Blíži sa letná sezóna - vyberáme plavky!

Kategórie: Plavky

Internet zasypala lavína otázok na rýchlo fungujúce diéty, sťahovacie bielizeň a jedinečné kozmetické zákroky, ktoré z nás vykúzlia počas veľmi krátkej chvíle svetovej modelky. Naordinujme si radšej v rámci jedálnička ovocie a zeleninu, kúpme si kvalitné bežecké tenisky a vydajme sa do terénu. Naladíme sa tak príjemne na letné dni a čas trávený pri vode.

Väčšina žien sa desí odhodiť svoje zvršky a beznádejne si vyčíta vianočné cukrovinky, nadáva na dlhú zimu a kupuje nové pracie prášky, ktoré nebudú toľko zrážať bielizeň. Frustrácie spojené s kúpou nových plaviek naopak mnohokrát motivuje módne značky, aby vytvárali efektnejšie strihy a hľadali nové materiály.

www.klara-bartheldi.comwww.klara-bartheldi.com

Tento rok sa môžeme schovať pod pestrosť etno vzorov a potlačí vychádzajúcich z indiánskej módy. V móde sú aj ďalšie ozdobné prvky. Šnúrky, strapce, koráliky alebo ozdobné spony. Občas sa ešte stretneme s volánikmi v rôznych podobách využitie.

www.newyorker.dewww.newyorker.de

Stále patrí medzi jeden z trendov monokiny. Plavky, ktoré prepájajú netradičným spôsobom vrchný diel plaviek s dielom spodným. Bežne sa nosia namiesto tielka k džínsovým šortkám alebo bavlneným sukniam. Sú skvelým spoločníkom na pláži. Ovšem primárne je nutné opáliť sa, lebo monokiny by nám na tele vykúzlili svojim obrysom nechcené obrazce.

www.newyorker.dewww.newyorker.de

V ponuke značiek sa opäť objaví vystužené podprsenky bez ramienok alebo obľúbené trojuholníky sa špagátovými ramienkami. Leto 2015 tiež praje návrate vyšších nohavičiek. Tradične bude možné skombinovať si spodný diel s vrchným. A na aké sa tešiť farby? Letné kolekcie sa nesú v pastelových tónoch, avšak svoj priestor dostáva aj čierna a biela farba.

Nezabudnime ani na plážovú módu. Obľúbené budú plážové tuniky a kimona, bavlnené topy a šortky určené najmä pre nosenie na plavky alebo dlhé letné šaty.

www.newyorker.dewww.newyorker.de

Letné trendy DC 15 prinášajú pastelové tóny dámskych plaviek, využívajú grafických prvky a svoju inšpiráciu nachádzajú v etno štýle, indiánske móde alebo v Boho štýlu.

Zdroj úvodný fotografie: www.newyorker.de

Štítky: trendy plavky