Elegantné svetre na každú príležitosť

Elegantné svetre na každú príležitosť

Kategórie: Dámske oblečenie

Dámske svetre sú vďaka svojmu rôznorodému využitiu veľmi obľúbené. Najmä v zimnom a jesennom období, kedy vás krásne zahrejú. Svetre sú k dostaniu v rôznych strihoch, farbách a s rôznym zdobením. Inšpiráciu nájdete napríklad na Tamsinlondon.cz, kde sa to módnymi svetríkmi len tak hemží. Mimo dámskych svetrov tu nájdete aj ďalšie elegantné oblečenie na každú príležitosť.

Veľmi In sú zvieracie vzory. Skvele vyzerajú napríklad leopardie potlače, ktoré ženám dodávajú šmrnc a eleganciu. Ak potlačiam veľmi neholdujete, potom siahnite po svetri s mašličkami alebo s opaskom. Ľahký materiál vám zaručí pohodlné nosenie. Báječne vyzerajú aj zapínacie dámske svetre, ktoré sa hodia takmer kamkoľvek. Nosiť ich môžete do práce, za zábavou, na prechádzky i ďalšie spoločenské udalosti.

Ak túžite po klasickom štandardnom vzhľade, potom sa poohliadnite po cardigane. Cardigan s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom sa skvele hodí k jeansom, ale i k sukni. Vhodným materiálom je ovčia vlna, ktorá zaisťuje príjemné nosenie.

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/

foto: iStockphoto / Thinkstock

Štítky: cardigan, sveter, sveter na zapínanie, Tamsin London, dámske svetre, pulóvre, svetríky