Dámske svetre alebo zahrejte sa

Dámske svetre alebo zahrejte sa

Kategórie: Dámske oblečenie

Pod pojmom sveter si asi väčšina z vás predstaví teplý, pletený sveter, ktorý babička doma v kresle uplietla. Dnešné svetre sú však moderné a takzvane „nehryzú“. Vybrať si možno z mnohých farieb, typov a prevedení. Dámske svetre taktiež nemusia byť dlhé, ale ich dĺžka môže končiť nad pupkom, kedy je najmä v zime vhodné obliecť si pod neho dlhšie tielko či top. Outfit potom pôsobí športovo. Internetové stránky www.in-obleceni.cz ponúkajú veľa druhov svetrov, či už pletených, či syntetických. Stačí sa len pripojiť.

Veľmi IN sú dnes svetre s dĺžkou pod zadok. Tento módny výstrel vyšiel v ústrety všetkým ženám. Pretože vyzerá skvele, zakryje bruško aj zadoček a neodhaľuje chrbát. Ideálny teda vo všetkých smeroch. K tomuto typu svetra sú vhodné upnuté nohavice či legíny. Voľné rifle nie sú tým pravým orechovým.

Rovnako ako dlhé svetre sú štýlové aj svetre s krátkym rukávom. Pod takýto sveter môžete zvoliť tričko s dlhým rukávom. Farbu trička voľte podľa hlavnej, teda dominantnej farby na svetri.

zdroj:http://www.in-obleceni.cz
foto:in-obleceni.cz

Štítky: dámske svetre, pletené svetre