Už máte trend tohto roka - kabelku do ruky?

Už máte trend tohto roka - kabelku do ruky?

Kategórie: Tašky a kabelky

Kabelka je veľmi dôležitý módny doplnok. V podstate sa bez nej nezaobídete. Náušnice, náramky, náhrdelníky sú síce krásne, ale keď ho zabudnete, nič sa nestane. Predstavte si, že nemáte po ruke kabelku. Kam dáte kľúče, mobil, peňaženku, balzam na pery, parfum a ďalšie nevyhnutné maličkosti? Kabelka je jednoducho nepostrádateľná. Potrebujete ju keď idete do školy, do práce, na prechádzku, do mesta, do spoločnosti…

Kabelkou sa doladí celý outfit, takže by ste jej výber nemali podceňovať. Viete aká je v kurze pre tento rok? Kabelka do ruky. Ak ju ešte nemáte, je najvyšší čas si ju zaobstarať.

Kabelka do ruky = kabelka bez popruhov

Tento trend je založený na tom, že kabelka nemá popruhy. Je vám teda asi jasné, že nepôjde o mega kabely. Možno sa vám to zdá nepraktické a hovoríte si, že do nej nemôžete dať všetko čo potrebujete. Ale naozaj všetky tie veci potrebujete? Pokúste sa samej sebe trochu odľahčiť.

ružová kabelka do ruky; zdroj: botovo.cz

ružová kabelka do ruky; zdroj: botovo.cz

Trendy listové kabelky

Listové kabelky sú klasika na každú spoločenskú udalosť. Veľké rozmery sú na ples jednoducho nevhodné. Zmena ale prichádza v tom, že listové kabelky už nie sú vhodné len na plesy či večerné párty. Môžete si ich vziať na bežné nosenie, pokojne k džínsom a tričku. Zvoľte napríklad metalický list s ozdobnými trblietavými kameňmi. Tá sa bude hodiť ako na ples, tak na prechádzku mestom.

Aké letia vzory a farby kabeliek?

Trendy sú rovnaké ako pri oblečení. Parádu urobíte s kvetovými aj exotickými vzormi. Pekné sú tiež pastelové kabelky. Nech je nebesky modrá, pistáciová, marhuľová alebo mätová, nič tým rozhodne nepokazíte. V móde sú aj farby kovu a metalické odlesky. Hlavne kabelka v zlatej alebo striebornej farbe je naozaj skvelý výber.

kabelka do ruky s praktickou mašľou; zdroj: tmarcela.cz

kabelka do ruky s praktickou mašľou; zdroj: tmarcela.cz

Ako kabelky do ruky nosiť?

Verte, že to naozaj zvládnete aj bez popruhov. Kabelku môžete nosiť len tak rukou zospodu a opierať ju o predlaktie. Vyzerá to naozaj elegantne. Aj na nosenie v podpazuší si rýchlo zvyknete. Vlastne ju tým aj neustále strážite pred zlodejmi.

kabelka do ruky s očkom, ktoré si môžete dať okolo ruky; zdroj: tmarcela.cz

kabelka do ruky s očkom, ktoré si môžete dať okolo ruky; zdroj: tmarcela.cz

Úvodný obrázok: botovo.cz

Štítky: kabelky, taška