Pánske svetre pre každý vek

Pánske svetre pre každý vek

Kategórie: Pánske oblečenie

Móda je rovnako ako u žien, tak aj u pánov veľmi dôležitá. Ak ste zamestnaný ako pracovník, ktorý sa denne stretáva s množstvom zaujímavých ľudí, potom je móda najmä pre vás každodennou otázkou. Jesenné obdobie si žiada tomu zodpovedajúci odev, a preto sa zameriame na svetre, ktoré sú jeho neodmysliteľnou súčasťou. Internetové stránky www.bonprix.cz ponúkajú ako dámsku, tak aj pánsku kolekciu. Vybrať si teda, z pohodlia vášho domova, môžete aj s partnerkou. Hor sa do toho, prekvapte ju svojím záujmom. Zaiste bude mať radosť.

Pánske svetre by sa dali rozdeliť podľa materiálov, farieb, strihov a hrejivosti. Ak patríte medzi mužov, ktorí na sebe neznesú príliš teplé oblečenie, nieto teplý, huňatý sveter, potom voľte ľahké, tenké svetríky na prepínanie alebo cez hlavu. Pod neho voľte košeľu alebo dlhšie tričko, ktoré necháte naspodku vykukovať.

Silnejší páni by nemali voliť pruhy. Tie totiž dajú vyniknúť práve tým partiám, ktoré zdôrazniť rozhodne nepotrebujú. Vyberať by radšej mali rôzne inak farebné svetre alebo jednofarebné s výrazným lemom okolo zipsu, gombíkov alebo na golieri.

zdroj:http://www.bonprix.cz
foto:bonprix.cz

Štítky: pánske svetre, jesenné svetre pre mužov