Rock'n'roll s H&M: nová hviezdna kolekcia!

Rock'n'roll s H&M: nová hviezdna kolekcia!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Džínsy, Jeans, Rifle, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Čo sa vám vybaví keď sa povie rock'n'roll? Čierne oblečenie, cvočky, reťaze a hlasná hudba? Objavte v sebe rebelku a poďte sa pozrieť, ako rock'n'roll poňali návrhári v H & M.

Biela je nová čierna

Značkový obchod H & M predstavuje novú kolekciu s názven Rock'n'roll mansion v trochu odlišnom štýle, ako sme zvyknutí. Že biela nie je drsná? Áno, to je pravda, ale na rozdiel od čiernej vyzerá báječne nevinne. Biele kúsky z kolekcie H & M vyzerajú nielen elegantne, ale tiež veľmi sexy a zmyselne. Prečo by každá rebelka nemohla ukázať svoju nežnú dušu. Kúsky z kolekcie H & M vám k tomu pomôžu.

Kolekciu Rock'n'roll sprevádzajú jemné farby od bielej cez sivú, ktoré sa celou kolekciou prelínajú v rôznych kombináciách. A čo presne teda kolekcia ponúka? Vyskúšajte biele sačko so cvočkami a batikované bieločierne nohavice, alebo sexy šedé šaty s opaskom. V ponuke sú aj svetríky a blúzky, ktoré môžete využiť pre akúkoľvek príležitosť.

Biela farba pôsobí veľmi nežne, takže sa nemusíte báť vyraziť v týchto kúskoch aj do spoločnosti, kam by ste si čiernu variáciu vziať nemohli. Samozrejmosťou sú aj doplnky ako sú náramky s pyramídkami alebo prstene, ktoré vám ako správnej rockerke nesmú chýbať! Pridajte topánky na vysokých podpätkoch, kabelku a vyrazte do spoločnosti ukázať, že aj rock'n'roll dokáže byť decentný a nežný.

zdroj: www.hm.com

Štítky: H&M