Reserved 2013: Elegancia kolekcie Black and White

Reserved 2013: Elegancia kolekcie Black and White

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Že je čierna a biela obohranou klasikou, ktorá už nemá čím prekvapiť? To je veľký omyl! Značkový obchod Reserved na tohtoročnú jar prináša na pulty obchodov veľmi vkusnú a zmyselnú kolekciu s názvom Black and White. Chcete si v novom roku obnoviť šatník? Potom do neho určite nezabudnite pridať pár kúskov, z tejto podarenej kolekcie, ktoré využijete pri všemožných spoločenských príležitostiach.

Staňte sa čiernobielou kráľovnou

Kolekcia Black and White ponúka elegantnú kombináciu jednoduchých prvkov, ktoré z vás vykúzlia dokonalú dámu. Vyskúšajte napríklad bielu košeľu s čiernym golierom zladenú s čiernou sukňou, v ktorej budete pre mnoho vašich známych vyzerať ako módna ikona. Jednoduché čierne elegantné šaty so vzorom rozhodne tiež stoja za vyskúšanie, pretože pôsobia veľmi jednoducho, ale pritom sú veľmi pôsobivé a očarujúce. Ak sa vám budú zdať príliš holé, doplňte ich vhodnou šatkou, opaskom alebo len šperkom a uvidíte, ako prekuknú.

Myslíte si, že budete len v čiernej a bielej vyzerať príliš obyčajne alebo dokonca depresívne? Práve naopak! Klasické farby ako tieto ponúkajú neprekonateľnú možnosť variácií, ako luxusné kúsky skombinovať. Navyše k týmto farbám môžete pridať doplnky rozmanitých výrazných farieb a napriek tomu budete vyzerať stále vkusne a in.

Dámy, ktoré potrebujú chodiť v práci v kostýme určite ocenia ponuku z kolekcie Reserved. Ľahkosť a vkus nohavicových kostýmov kolekcie Black and White rozhodne stojí za to vyskúšať. V ponuke sú tiež sačká, blúzky, košele, alebo sukne, ktoré môžete vhodne zladiť podľa príležitosti. Nielen že budete pôsobiť elegantne a sebavedome, ale navyše sa budete vďaka vzdušnej látke cítiť veľmi príjemne.

Kolekcia Black and White samozrejme nezabudla ani na doplnky ako sú šperky, kabelky a topánky. Všetko je opäť tématicky ladené do čiernej, bielej alebo do kombinácie oboch farieb. Navštívte značkový obchod Reserved a vyberte si kúsky, v ktorých zaručene oslníte svoje okolie!

zdroj: www.reserved.com

Štítky: kolekcia Black&White, Reserved 2013