S.Oliver predstavuje nové kolekcie na obdobie jeseň / zima 2011

S.Oliver predstavuje nové kolekcie na obdobie jeseň / zima 2011

Kategórie: Dámske oblečenie

Hoci v kalendári stále ešte panuje leto, v zákulisí módnych reťazcov už dávno začala jesenná a zimná atmosféra, ktorá čoskoro ovládne i jednotlivé obchody s módou a módnymi doplnkami. Nie inak je tomu u nemeckej módnej značky s.Oliver, ktorá práve pripravila mix štýlov, farebných kombinácií i materiálov. Pripravené sú dámske i pánske kolekcie, v ktorých si vyberiete nielen individuálne, ale bez problému sa zladíte aj v páre. Ak máte už teraz chuť zaobstarať si niečo pekné na tohtoročnú jeseň a zimu, môžete zavítať do predajní s.Oliver, lebo septembrovú kolekciu tu nájdete už od druhej polovice augusta.

Dámske a pánske kolekcie s.Oliver

Rad s.Oliver Casual prináša kombinovateľnosť a zmenu. V dámskej kolekcii sa môžeme tešiť na rad tém, ktoré sa v jednotlivých mesiacoch na módnych kúskoch prejavia, za všetky spomeňme napr. vojenský, prírodne ladený či dandy štýl. Kolekciami sa prelína romantizmus a kontrast vytvárajú malé kúsky látok s rustikálnymi materiálmi. Všetky tieto prvky prinášajú moderným ženám nekonečné množstvo kombinácií. Vo farbách prevažujú odtiene hrdze, červenej i hnedej farby, curry a horčicovej, tlmené a žiarivé odtiene modrej či zelenej s khaki. Určujúcimi materiálmi sezóny sú umelá kožušina, flanel, bondované materiály a teddy. Látky sú doplnené nášivkami z kordu, kože alebo zamatu. Na vnútorných častiach búnd a haleniek sa stretnete s kockovaným lemovaním a podšívkami.

V pánskych kolekciách radu Casual sa miešajú tradície a autenticita so športovým, vysokoškolským vzhľadom, vojenským štýlom a eleganciou 30. rokov. V popredí stojí nezvyčajná zmes materiálov, ako plsť, denim alebo pravá vlna a vlnené zmesi. Dvojvrstvové materiály, ktoré zdôrazňujú súhru vnútornej podšívky a vonkajšej vrstvy, dodávajú športovým bundám, košeliam i sakám dôležitý „šmrnc“. Vrstvenie poskytuje nekonečnú škálu možností pre kombinovanie a dodáva vzhľadu na uvoľnenosti. Objemné šály, svetre aj doplnky potom uvoľnený dojem kolekcie hravo dopĺňajú. Vo farbách vládne olivová, zelená, hnedá, koňaková, odtieň ťavej srsti či tmavá námornícka modrá. Kontrastnými farbami sú slivková, červená chianti, oranžová, horčicová a farba lesných plodov. Dôležité sú aj zmesi farieb.

QS by s.Oliver v duchu Boho-Chic, nórskych úpletov či retro štýlu

Dámska rada QS by s.Oliver ponúkne jesennú a zimnú zmes trendov. Kľúčovým prvkom týchto období je kontrast medzi vidiekom a mestom, ženskosťou a mužnosťou. Retro štýl mestských umeleckých ateliérov ide v kontraste s drsnou prírodou Islandu. Romantické čipkové zdobenie sa stretáva s odolnými koženými kabátmi, bundami a ťažkými topánkami. Tvorivá rozmanitosť sa prejavuje v klasike aj nápaditých inováciách. Vzormi budú vládnuť tlačené symboly, fototlač, nápisy, ornamenty či zvieracie motívy. Kontrast medzi vidieckym a mestským štýlom prevláda aj v pánskych modeloch.

Dominantný bude štýl „Urban-Boho“ a štýl „Hobo“. Prvému spomínanému zodpovedá kombinácia opranej bundy a košele so silným svetrom nórskeho vzoru, bokovými nohavicami so zníženým rozkrokom a pevnými topánkami. Štýl „Hobo“ alebo „tulák“ zase spája funky klubový vzhľad s príjemnou zimnou módou. Základným prvkom kolekcie, založenej na inováciách a prírodných farbách, sú ležérne materiály a výrazné prvky.

V dámskej elegantnej rade Selection sa postupne premietnu tieto témy: windsorská inšpirácia, kde sa tradičné látky ako pepito a kocky, menčester, tvíd alebo keprová látka v retro duchu stretávajú s poľovníckymi prvkami, vychytávkami zo 70. rokov, Wall Street alebo ženy magazínu Forbes, kde sa môžete tešiť na nohavicové kostýmy a blejzre v kvalitnom krajčírskom prevedení, plášte a pláštenky – kabáty a žakety pre pobyt vonku a vyjadrenie najrôznejších módnych trendov, či plastické úplety s ponukou vrkočových a nórskych vzorov, krátkych zapínacích svetrov, kabátov s veľkými goliermi, vrchného ošatenia v štýle pončo, dlhých svetrov či šálov a plédov.

Jesenné a zimné doplnky možno hľadať v rade s.Oliver Accessories

Kolekcia doplnkov s.Oliver pre obdobie jeseň a zima 2011 siaha od vidieckych a romantických až po nápadné a fascinujúce. Špeciálna pozornosť je venovaná zmesiam materiálov a inovatívnym detailom. Základom sú zvesené a krabicovité tvary kabeliek a veľké nákupné kabely. U farieb sa zimné odtiene ako čierna, hnedá, olivová alebo lila stretávajú sa zdôrazňujúcimi farbami horčicovej a červenej. V mäkkých doplnkoch sa kolekcia sústreďuje na dlhé šály, trojuholníkové šatky a stuhy. Chýbať nebudú klapky na uši z imitácie kožušiny alebo robotnícke a školské čiapky. Výrazným rysom kolekcie budú mäkké klobúky so širokou krempou či klobúky plstené.

Viac informácií o módnej značke s.Oliver vrátane prehľadu predajní nájdete na www.soliver.cz alebo môžete navštíviť Facebook s.Oliver www.facebook.com / s.Oliver.cz .

Štítky: zimná móda, s.Oliver Accessories, doplnky, Selection, dámska kolekcia s.Oliver, pánska kolekcia s.Oliver, jesenná móda, s.Oliver