Vianočná kolekcia Lindex: moderná versus klasická

Vianočná kolekcia Lindex: moderná versus klasická

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Dámske šaty, Tašky a kabelky

Je síce ešte len začiatok decembra, ale keď sa rozhliadnete po akomkoľvek obchodnom dome, vidíte to sami. Sú tu Vianoce! A na dodržaní stanovených noriem sa podieľajú aj luxusné vianočné kolekcie od populárnej značky Lindex. Dve odlišné kolekcie s názvami moderné a klasické darčeky vám ponúknu ohromné ​​množstvo odevov. Nečakajte doma až nasneží. Vyrazte do módneho obchodu Lindex a vyberte darček sebe aj svojim blízkym.

Lindex oblečenie ako vianočný darček

Aby ste to nemali také jednoduché, sú pre vás pripravené dve odlišné kolekcie. Máte radšej kúsky farby snehu, šedivej, zelenej alebo čiernej? Potom vám bude vyhovovať kolekcia Classic Gift, v ktorej túto ponuku nájdete. Zababušte sa do teplučkých svetrov a pripravte sa na zimnú nádielku. V kolekcii tiež nájdete aj teplé, pletené šaty, alebo kardigany. Tiež doplnky v kolekcii nechýbajú. Vyskúšajte si rukavičky a palčiaky, návleky na nohy, čiapky alebo šály a určite si vyberiete.

Čím sa však kolekcia Classic Gift vyznačuje? Sú to teplúčke pyžamká, jemné hrejivé župany, nočné košieľky a im podobná Lindex bielizeň. Nechýbajú tiež doplnky ako sú chlpaté papuče, alebo teplé pletené ponožky.

Pokiaľ máte aj cez vianočnú atmosféru radšej farbičky, potom pre vás bude lepšia kolekcia Modern Gift. Kolekcia ponúka Lindex oblečenie plné farieb od bielej, cez červenú, žltú alebo fialovú. Narozdiel od kolekcie klasickej, tiež neobsahuje oblečky na doma. Kolekcia Modern Gift je tiež viac luxusná a sprevádza ju leopardí vzor, ​​ktorý nájdete naozaj na všetkom. Vyberte si krásny pletený sveter alebo šaty. Sukňu so vzorom alebo blúzku. Ponuka je bohatá a veľmi elegantná. V kolekcii nájdete aj rukavice, šály a zimné čiapky. V doplnkoch nájdete náhrdelníky, prstene, čelenky, ale aj peňaženky a kabelky. Aj tu je zastúpený obľúbený leopardí vzor.

Ak som vás navnadil, ale napriek tomu ešte váhate, či do obchodu vyraziť, mrknite na stránky www.lindex.com , kde nájdete nielen tieto krásne vianočné kolekcie.

zdroj: www.lindex.com

Štítky: Lindex vianočná kolekcia 2012, Lindex