Tamsin London: Štýlové dámske svetríky z najnovšej kolekcie

Tamsin London: Štýlové dámske svetríky z najnovšej kolekcie

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

V dnešnom článku sa pozrieme na vybrané modely svetríkov z najnovšej kolekcie britskej značky Tamsin London. Zabaľte sa a buďte túto zimu v teple štýlovo!

Počasie vonku sa rýchlo mení a nám nezostáva než sa tomu prispôsobiť a upraviť náš šatník. Letné šaty pomaly, ale iste, ustupujú teplejšiemu oblečeniu. A aj to môže byť nápadité, farebné a štýlové! Podčiarknite svoj ​​štýl za pomoci toho správneho, sexy svetríku od značky Tamsin London a tešte sa na zimu.

Tamsin London – to je štýl

Značka Tamsin London je našim pravidelným čitateľom a čitateľkám dozaista dobre známa, ponúka totiž prekrásne modely dámskeho oblečenia i doplnkov v mnohých štýloch – od nedbalej elegancie až po výstredné, nevšedné a sexy modely. Britský štýl teda nie sú iba kárované sukne a jazdecké čižmy, ale aj sexy a elegantné handričky na denné nosenie! Ostatne, presvedčte sa samy. V tomto článku vám predstavíme hneď šesticu veľmi trendy a štýlových dámskych svetrov, ktoré sa hodia ako na párty, tak aj do práce na bežné nosenie. Buď alebo určite vás zaujmú!

Aktuálne trendy

Aj túto zimu nič nepokazíte, ak sa necháte uniesť dámskymi svetrami Tamsin London šedých alebo pastelových farieb. Veľmi trendy sú najmä farby šalátu alebo koralová. Ak túžite po dámskom svetri Tamsin London v sivých tónoch, skúste ho oživiť napríklad vďaka vtipnej aplikácii na hrudi, tak ako v prípade dnes predstaveného modelu s labuťou. Štýlové potom budú tento rok v zime aj horizontálne prúžky rôznej šírky a neobvyklé vzory, ako napríklad tie aztécke, ktoré ponúka práve Tamsin london vo svojej najnovšej kolekcii.

Krásna potom budete aj pri kúpe klasického dlhšieho svetríka Tamsin London so zaväzovaním v páse, ktorý zdôrazní (alebo skryje) vaše dámske krivky a nedovolí mrazu preniknúť. Alebo klasické svetre Tamsin London v strihu šiat, pre ktoré opäť platí – ak chcete zdôrazniť svoj ​​pás, opášte sa!

Stavte túto zimu na dámske svetre Tamsin London. Buďte vždy a na každom kroku štýlová a v teple.

zdroj: www.tamsinlondon.cz foto: Thinkstock

Štítky: Tamsin london, dámske svetre Tamsin london, Tamsin, svetre Tamsin london