Kolekcie RESERVED: 4x inak, ale vždy dokonalá!

Kolekcie RESERVED: 4x inak, ale vždy dokonalá!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Šperky, Topy, tričká, tielka

Chcete vyzerať vkusne, ale nenechať v obchode celý majetok za pár oblečkov? Máte rada štýlové oblečenie, ktoré sa dá využiť na obyčajné nosenie, napríklad do školy, na posedenie s priateľmi, alebo do spoločnosti? Potom nasmerujte svoje kroky, práve do obchodu RESERVED.

Trendy kolekcia RESERVED ponúka oblečenie rozdelené do niekoľkých módnych štýlov, v ktorom si každá z vás nájde to pravé pre seba.

Ste pohodový voyager?

Práve tak je totiž nazvaná jedna z častí trendy kolekcie RESERVED, v ktorej nájdete ležérne, ale štýlové oblečenie, presne pre pohodové typy. Môžete sa tešiť na svetríky, vestičky, sukne, nohavice a mnoho doplnkov vrátane topánok, ladených do krásneho jesenného počasia s poslednými lúčmi slnka. V tejto časti kolekcie nájdete veľa podarených kúskov, ktoré ocenia mnohí z vás, aj keď si na ležérnosť nepotrpíte.

Máte chuť na „otrávenú“ záhradu?

Dávate prednosť veselým pestrým farbám, alebo kvetovaným vzorom? Potom je pre vás určená časť kolekcie nazvaná Poison Garden. Nedeste sa názvu, pretože aj v tejto časti nájdete krásne, veselé a štýlové kúsky, ktoré obohatia váš šatník o nejakú tú farbičku. A ako som už povedala, táto časť kolekcie je naozaj kvetinami posiata. Od šiat cez blúzky či nohavice, všade samý kvietok. Takže ak poznáte, alebo ste milovníkom kvietkov, určite neprehliadnite túto časť kolekcie.

Temná, napriek tomu oslnivá!

Veselé farby a volániky, vám nič nehovoria? Máte radšej tmavé, nenápadné farby? Potom zamierte do časti kolekcie RESERVED s názvom Soft Gothic. Nájdete tu kúsky ladené prevažne do čiernych farieb, ktoré aj napriek tomu pôsobia veľmi vycibreným vkusom. Ak vás láka aspoň pozrieť, nebojte sa, možno budete prekvapené.

Posledné neznamená najhoršie alebo odtieň drahokamu!

Poslednou časťou kolekcie RESERVED je sexy farebná Jewel Tones. Ak chcete vyzerať luxusne, ale nie lacno, potom svoje kroky smerujte k tejto časti kolekcie. Objavíte sexy kúsky, ako sú kabáty, blúzky aj sukne, za ktoré sa nebudete musieť hanbiť v akejkoľvek spoločnosti.

Ak sa vám oblečenie páči, ale neviete, ako všetko čo ste si nakúpili skombinovať, potom navštívte stránky obchodu RESERVED, na ktorých nájdete inšpiráciu.

zdroj: http://www.reserved.com

Štítky: Reserved, jesenná kolekcia, zimná kolekcia, oblečenie