Leto 2012: Čo nesmie chýbať vo vašej skrini!

Leto 2012: Čo nesmie chýbať vo vašej skrini!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Vyrážate do rozpálených ulíc, mierite na kúpalisko, idete na pohárik ku kamarátke alebo na štýlovú párty a neviete, čo si na seba vziať? Hovoríte si, že máte pre leto 2012 zle vybavenú skriňu? Najlepší čas ísť nakupovať! Módne obchody ponúkajú veľké zľavy a je škoda ich nevyužiť! Tak čo hovoríte? Čo takto dovybaviť skriňu niečím štýlovým?

My vám v tomto článku ukážeme, aké módne kúsky by vám na leto 2012 nemali v skrini chýbať! Niektoré handričky sú priamo dôležitou výbavou pre túto sezónu. Takže pozorne kontrolujte a odškrtnite, čo už vaša skriňa obsahuje! Ak niečo chýba? Tak rýchlo na nákupy, nech je aj vaše leto štýlové.

Módne kúsky leta 2012

Pre toto obdobie musíte mať vo svojej skrini aspoň jedny mini a maxi šaty so zaujímavým dizajnom, vzorom alebo strihom. Najlepšou letnou potlačou sú pestrofarebné kvety a zaujímavé etno vzory.

Nutnosťou je určite tiež originálny overal! Je to veľmi zaujímavý odevný kúsok, ktorý nie je na Slovensku toľko rozšírený. Stačí si vybrať správny model, ktorý vám padne, doplniť štýlovými topánkami a kabelkou a stanete sa hviezdou leta!

Neoddeliteľnou súčasťou letného šatníka by mali byť šortky! Hitom sú hlavne tie so zvýšeným pásom, ktoré skvele doladíte krátkym body tielkom alebo košeľou.

Vo vašej skrini by ale nemali chýbať ani tričká a topy v žiarivým farbách alebo s avantgardnými potlačami! Vyskúšajte napríklad tielko Team Barbie za 59,90 eur, ktoré zoženiete na TamsinLondon.cz . S týmto trikom určite zaujmete a nikto vás neprehliadne!

Nezabúdajme ale aj na módne doplnky ako klobúky, zlaté šperky alebo sandálky či žabky! Aj tie sú neoddeliteľnou súčasťou letného outfitu. Stavte na jednoduchý slamenný klobúk, originálne dizajnované sandálky alebo klenotky v letných farbách.

Zdroj: Thinkstock, www.tamsinlondon.cz , www.i-moda.czwww.queens.cz

Štítky: letné šaty 2012, topy 2012, mini šaty, maxi šaty, leto 2012, letné oblečenie 2012, overaly, šortky, módne doplnky, klobúk, sandálky