Sexy bikiny pre každú modernú ženu

Sexy bikiny pre každú modernú ženu

Kategórie: Plavky

Letné dni sú v plnom prúde, preto je na čase zaobstarať si nové bikiny. Každá z vás by mala mať v šatníku aspoň dvoje, a to z prostých dôvodov. Ak ste na dovolenke či už pri mori alebo u nás, potom sa určite budete chodiť kúpať. Lenže, čo keď plavky zostanú mokré?

Potom jednoducho volíte plavky druhé, náhradné. Plavky tiež veľmi rýchlo vďaka slniečku a slanej vode vyblednú, a preto je dobré plavky striedať. Novú kolekciu dámskych plaviek pre tento rok nájdete aj na webových stránkach in-obleceni.cz . V móde sú opäť kvety, bodky a ďalšie. Neváhajte a kúpte si nové plavky, s ktorými poriadne roztočíte letné kúpanie.

Medzi ženami sú stále v obľube dvojdielne plavky. Vďaka nim si skvele opálite takmer všetky časti tela a vaše opaľovanie tak bude pôsobiť celistvo a kompletne. V prípade, že zvolíte horný diel na zaväzovanie za krkom, potom môžete horný diel jednoducho rozviazať a vyvarovať sa tak opáleniu šnúrok. Zakúpiť sa dá aj spodný diel na zaväzovanie na bokoch. Stiahnuť si ho preto môžete podľa potreby. A teraz už len vyberajte podľa ľubovôle.

zdroj: http://www.in-obleceni.cz
foto: Thinstock

Štítky: bikiny, dámske bikiny, dámske plavky, plavky