Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad!

Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň

Podprsenky patria medzi každodennú nutnosť snáď všetkých žien. Vďaka nim sú prsia pevné a krásne zaguľatené. V prípade použitia vypchávok sú navyše aj vaše prsia vyzdvihnuté do nebies, čo páni iste ocenia. Avšak vzhľad dámskych podprseniek sa často prehliada. Podprsenky sú totiž schované pod oblečením a väčšina žien sa preto vzhľadom veľmi nezaoberá. Avšak berte na vedomie, že podprsenka ako taká síce vidieť nie je, ale ramienka koľkokrát áno. Skvelé nápady nájdete na astratex.cz.

Ramienka bývajú obvykle vo farbe podprsenky. Teda ničím výnimočné. Módna značka spodného prádla Astratex si pre vás pripravila prevratnú novinku, a to zdobené silikónové ramienka. Na vašom ramienku sa tak môžu objaviť rôzne kvetinky, kamienky či flitre. Farbu ramienka môžete voliť v klasickej priehľadnej farbe alebo vo farbe čiernej. Ramienka tak určite nebudú rušiť celkový dojem a ostatné dámy z vás budú paf. No uznajte, nie je to skvelý nápad?

22 Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Ozdobné silikónové ramienka: Skvelý nápad! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.astratex.cz/
foto: astratex.cz

Štítky: silikónové ramienka, ramienka, podprsenky, spodná bielizeň

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  4. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  5. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom