Užívajte si leto/ Letné tielka

Užívajte si leto/ Letné tielka

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Horúce dni plné slniečka sú teraz doslova na dennom programe. Vyzrieť na nich môžete vhodným oblečením, ktoré zabráni poteniu a poskytne príjemné a vzdušné nosenie. Ideálnym zvrškom sú preto dámske tielka. Tie vďaka ľahkosti a odhaleným ramenám poskytujú celodenný komfort. Ponuka dámskych tielok je viac ako obrovská a pár nápadov na kúpu môžete nájsť aj na in-oblecenie . Táto stránka plná módy ponúka kvalitné dámske oblečenie za priaznivé ceny. Tak neváhajte a pripravte sa na leto už teraz!

Dámske tielka sú k dostaniu v rôznych farbách a s rôznou hrúbkou ramienok. Pre ženy s objemnejšími prsiami a aj pre ženy plnších tvarov sú vhodné ramienka širšie. Ramienka jednak prsia takzvane udržia v správnej výške a celkový pohľad je krajší. Dĺžka tielok býva spravidla v klasickej dĺžke tričiek, teda do pásu.

Ak túžite po niečom novom a po niečom netradičnom, potom iste voľte tielka rôzne zdobené. Veľmi netradičnou a elegantnou ozdobou je háčkovanie nad prsiami. Háčkovanie pôsobí jemným dojmom a tielko tak dostáva nevídaný vzhľad.

Užívajte si leto/ Letné tielka (http://www.modnetrendy.sk)Užívajte si leto/ Letné tielka (http://www.modnetrendy.sk)Užívajte si leto/ Letné tielka (http://www.modnetrendy.sk)Užívajte si leto/ Letné tielka (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske tielka, tielka, tielko

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Veselé farebné gumáky pre radosť
  5. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  6. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  7. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Päť tipov na jarné kabátiky