Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky

Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Dámy plnších tvarov, dávajte pozor! Už vás nebaví chodiť hodiny po obchodoch a nakoniec si nič nekúpiť, pretože všetko oblečenie čo sa vám páči, je vo veľkosti 36 až 40? Potom zavítajte do značkového obchodu Lindex. Nová kolekcia Generous je určená všetkým ženám, ktoré chcú tiež vyzerať štýlovo a in aj keď majú nejaké to kilo navyše.

Krásna neznamená vždy štíhla

Značkový obchod Lindex prináša novú kolekciu Generous, ktorá ponúka veľmi módne kúsky dostupné vo veľkostiach od 44 do 54. Že sa nejedná o žiadne fádne oblečenie, zistíte už pri prvom pohľade na širokú ponuku. Nová kolekcia značky Lindex sa zameriava skôr na vrchné časti oblečenia, teda nájdete tak veľa krásnych košieľ, blúziek, tielok a tuník.

V kolekcii Generous sa objavujú, ako kúsky jednoduché a jednofarebné, tak aj kúsky s nápismi, potlačami či veselými farebnými vzormi. Nemusíte sa tak báť, že kolekcia je určená len pre určitú vekovú skupinu. V kolekcii Generous si vyberie každá žena. Keďže sa jedná o kolekciu určenú na jar a teplé počasie prelínajú sa celou kolekciou farby od tyrkysovej, fialovej či modrej po červenú, lososovú a zelenú. Oblečenie vyzerá veľmi vkusne a elegantne, čo v nadchádzajúcom období rozhodne oceníte a využijete. Pridajte drobný šperk či šatku a vyrazte do spoločnosti. Nebojte sa ukázať svetu, že ste krásna a predveďte sa v oblečení značky Lindex!

Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)Lindex Generous: kolekcia pre bacuľky (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: www.lindex.com

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC