Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow

Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

V novej jarnej kampani značky Lindex sa predstavila talentovaná herečka a módna ikona, Gwyneth Paltrow. A aký je hlavný koncept tejto skvelej jarnej kolekcie? Moderný preppy vzhľad! Že neviete, čo to znamená? Preppy look je spojením etikety, dobrého vychovania a moderného módneho štýlu. Preppy móda je nadčasová využívajúca blejzre, svetre s výstrihom „V“ a nohavice „chinos“.

Poďme sa teda spoločne na túto kolekciu Lindex oblečenie pre jar 2012 pozrieť! Nebojte sa experimentovať!

Jarná kampaň 2012 s Gwyneth Paltrow

Hravosť, elegancia, mravnosť, rozvernosť – to všetko a omnoho viac je nová kolekcia reprezentujúca Gwyneth! A aké sú špecifické farby pre túto kolekciu? Námornícka modro-biela, horčicová oranžová, prírodná zelená. Hlavným špecifikom preppy štýlu od Lindex sú prúžky.

Tak čo hovoríte? Skúsite to – Lindex 2012? Bude niečo z tejto kolekcie súčasťou aj vášho šatníka? A prečo by nie, že? Keď to reprezentuje aj samotná módna ikona Gwyneth Paltrow, tak je to nevyhnutnosť mať pre túto novú sezónu.

Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow (http://www.modnetrendy.sk)Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow (http://www.modnetrendy.sk)Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow (http://www.modnetrendy.sk)Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow (http://www.modnetrendy.sk)Lindex 2012: Kampaň s Gwyneth Paltrow (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.lindex.com

Štítky: moderný preppy look, jar 2012, Lindex Preppy štýl, preppy móda, preppy look od Lindex, Lindex 2012, Lindex, Gwyneth Paltrow, Lindex a Gwyneth Paltrow, Lindex jar 2012

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  5. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Jarné kabelky CCC
  8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť